SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Równie dobrze można gadać z dupą w nocy co z tobą, ten sam efekt
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221426
^gaaaay aleeeert
Ok mi na pyskówkach nie zależy ,daję nastepnego newsa
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rzad-izraela-oswiadczyl-ze-nie-uznaje-polskiej-ustawy-o-ipn-ambasador-izraela-wywolala Usrael dalej chce Polskę rozkradac


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-01-28 22:12:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Puar
Czyli Korwin bredzi :P Inna sprawa że te polityczne elity prawdopodobnie w dupie mają dobro Ziemi i walczą z globalnym ociepleniem dla jakiegoś biznesu... tu akurat Korwin ma rację (prawdopodobnie). A przynajmniej większość z tych elit tak robi


To fakt, że porozumienie w sprawie walki z efektem cieplarnianym upadło, bo USA, Rosja i Chiny mają to w czterech literach. Została UE, która wpompowała w to miliardy i chce pompować dalej. Pytanie po co? Będziemy mieć w Europie więcej przepisów hamujących wzrost gospodarczy bez żadnych efektów, bo środowisko i tak dostanie po doopie bez światowej solidarności. Tu JKM ma rację, miliardy zostały spłukane do kibla, czy tam ukradzione.

Druga strona medalu to taka, że w Chinach powietrze jest ponoć tak okropne, że trzeba zakładać maskę na spacer. Zakorkowana jak ch.olera Wawa, czy zadymiony Kraków to wina błędów przeszłości. Za komuny nikt nie myślał przyszłościowo. Np. nikt nie przewidywał, że kiedyś będzie tyle samochodów. Teraz to jedynie wyburzyć x budynków. Jakiś plan i regulacja co do środowiska oczywiście są potrzebne. A tutaj Korwin daje sygnały, że wolność ponad wszystko. Słaba opcja. Ja wolę jednak oddychać miłym powietrzem i mieć władzę, która racjonalnie planuję gospodarkę przestrzenną i transport oraz pilnuje co firmy robią z odpadami i co emitują do atmosfery. Śmierdzieli w imię zysku nie brakuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zgadzam się. Wolność ponad wszystko nie jest zawsze najlepszym rozwiązaniem. Pierwsze lepsze przykładu z brzegu oprócz tego o czym ty mówiłeś to np. CETA aka żywność genetycznie modyfikowana czy powszechny dostęp do broni. Oba rozwiązania nie są dobre


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-01-29 00:01:33

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221426
Puar
Zgadzam się. Wolność ponad wszystko nie jest zawsze najlepszym rozwiązaniem. Pierwsze lepsze przykładu z brzegu oprócz tego o czym ty mówiłeś to np. CETA aka żywność genetycznie modyfikowana czy powszechny dostęp do broni. Oba rozwiązania nie są dobre



Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-01-29 00:01:33

Uuuuu widzę ze front zmieniłes,jakiś czas temu jeszcze twierdziłes ze "powszechny dostęp do broni" jest ok, a teraz co? BTW jak chcesz to ci znajdę twoje wywody
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221426
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
Puar
"Nie tak dawno" czyli chyba kilka lat temu. Przejrzałem na oczy po masakrach w Teksasie. A teraz już skończ, muslimie.

Tak ogólnie się dzieje z fanami Korwina. W pewnym momencie po prostu dojrzewają, przeważnie po gimnazjum, albo po liceum. Chociaż czym młodsze pokolenia to pod tym względem dojrzewają coraz później. W sumie nie dziwne, bo po tym jak wprowadzili w Polsce gimnazja to niestety poziom kształcenia w Polsce leci w dół. Ja sam lubię słuchać Korwina, bo w niektórych przypadkach ma rację, ale to nie znaczy, że będę na niego głosował. Po prostu dobrze jest być otwartym na różne poglądy.
W każdym razie brawo Puar. Szacun za przyznanie się do zmiany poglądów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Korwin czasami pieprzy ale koniec końców ma rację - człowiek nie ma istotnego wpływu na GO. Fascynację mijają tym, którzy nigdy nie ogarniali, o czym mówi ten człowiek i jaką ma "misję". Zawsze śmieszy mnie to gadanie postkuców, że z JKM-a się wyrasta...

Tak kvrwa, wyrasta się z Adama Smitha, Miltona Friedmana, Hayeka ... Po prostu wygodnie komuś po jakimś czasie powiedzieć że już okres fascynacji JKM-em minął, bo nie musi wreszcie ścierać się z innymi. Ja tam twardo nie boję się dyskusji o nim (fair, gdzie nie unikam jego wad).

Teraz akurat mam spoko, bo mój nowy przełożony też lubi JKM-a, ale nie jest ślepym wyznawcą i mamy bękę z tych samych rzeczy.

I jeszcze jedno pytanie, wyrasta się z JKM-a i do czego się "dorasta"?


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2018-01-29 09:20:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Korwin to człowiek bardzo inteligentny i znakomicie wykształcony ... tylko oderwany od rzeczywistości.
XIX wiek miną bezpowrotnie ... ten klimat, ten luz. Wspaniali ludzie nie powrócą już! Nie!

Jego wielkim problemem są również adwersarze , bo czasami jak się tego słucha to i śmieszno i straszno.
Odstają intelektualnie o 2 a czasem 3 długości , więc uciekają się do sztuczek erystycznych do ataków ad personam
i co najbardziej podoba się gawiedzi ... do powagi a raczej jej braku !

( powaga w przyrodzie nie występuje ... "powagę" wymyślili ludzie przeciętni którym ta przeciętność doskwiera , ale przymioty ciała i umysłu nie pozwalają ponad tą przeciętność się wybić ) ... ciekawe czy wiecie kto to powiedział ?

ale przeciętny konsument "tańca z gfiazdamy" czy "polucjantów" który ma problem ze zrozumieniem wiadomości w TV tego nie ogarnia
Kilkadziesiąt % rodaków w ciągu roku nie przeczytało ani jednej książki a niemało i takich którzy deklarują że tej sztuki nie dokonali nigdy.
( żeby nie być gołosłownym ... bo tu badaczy widzę sporo ... rap. czytelnictwa za 2015 biblioteki narodowej ... a tak przeglądam se czasem )

Przeciętny "Kowalski" chce chleba i igrzysk a nie wyzwań intelektualnych , chce mało robić a galancie zaroić , mieć auteczko lepsze niż "somsiad".

Korwin jest nierozumiany przez lwią część narodu ... bo tak więcej jest głupich niż mądrych , leniwych niż pracowitych itp.
Jak myślicie ilu zadało sobie trud i sprawdziło kim jest Alexis de Tocqueville na którego JKM tak często się powołuje ?
Kiedy JKM powie "coś" o Hitlerze zaczyna się raban a kto sprawdził to "coś" ? ... mnie się zdarzyło

Wolność ma swoją cenę ... ta cena to Odpowiedzialność.

( dla zainteresowanych Prosiak nie jest wyborcą JKM i przeszedł już inicjację seksualną ... co prawda samodzielnie ale zawsze )


I jeszcze jedno pytanie, wyrasta się z JKM-a i do czego się "dorasta"?

do konformizmu ... ?!
( innymi słowy ... ch** jest jak jest byle bym miła św. spokój i na kieliszek chleba )






Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2018-01-29 13:12:21
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium