SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 477857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
emocje są uzasadnione


Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2017-03-25 16:48:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grunia masz kolegów muslimów czy sam jesteś muslimem? Możesz mi wytłumaczyć dlaczego mimo tylu zamachów, przestępstw, gwałtów, burdelu jaki narobili w Europie nadal stajesz po stronie muslimów? Naprawdę staram się ciebie zrozumieć Grunia, ale no nie mogę. Czy tobie naprawdę nie przeszkadza to, że się panoszą w Europie i urządzają zamachy, gwałcą robią burdel? Albo masz kolegów muslimów albo sam jesteś muslimem, bo innego wyjaśnienia nie widzę. Albo cię jakiś dres zlał na ulicy, a ty dresiarzy kojarzysz z antyimigranckimi hasłami i od razu skreślasz całą prawicę w Polsce i dlatego obstajesz przy muslimach. Mógłbyś wyjaśnić dlaczego?


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-03-25 17:33:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ale z was lemingi, choć podobno się lemingom przeciwstawiacie. telewizja by powiedziła, że największym zagrożeniem są eskimosi to zaraz byście sobie koszulki robili "precz z lodem". Media nagłaśniają zamachy i robią z tego niewiadomoco, a póki co skrajni islamiści w Europie do pięt nie dorastają wyczynom IRA, ETA, NAR czyli rodzimego europejskiego terroryzmu.Jeśli na dłuższą metę chce mieć z muzułmanami szanse to płodźcie więcej dzieci od nich. A p******enie, że muzułmanin = terrorysta, jest takim samym p******eniem jak Polak = złodziej samochodów. Albo katolik = moher.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie pisz bzdur Cynik
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ty pyerdolisz? Media nagłaśniają zamachy? Po prostu wydaje się być ważną sprawą, że gość chce wejść do parlamentu i zrobić tam rzeźnie w imię Allaha. Mówienie o tym to według ciebie nagłaśnianie, a co mają milczeć? Islamiści do pięt nie dorastają IRA? Buhahahaha. IRA ostatni duży zamach miała w 1998 roku, a muslimy w Europie z kilkadziesiąt w ostatnich dwóch latach. Bilans Europejskiej ETA Od 1968 do 2008 roku w wyniku działań ETA zginęło 825 osób (w ciągu 40 lat). W tej liczbie 482 ofiary to wojskowi i policjanci, a 343 to cywile. Tylko jeden zamach muslimów z Boko Haram w Baga pochłonął 2 tysiące ofiar w tym większość to cywile, Nigeria jest podzielona na muslimów i chrześcijan. Dobrze widać co się dzieje jak muslimów jest coraz więcej. Poza tym co to za argument, że skoro mamy własnych terrorystów, to mamy nie zwracać uwagi na muslimów (przecież nawet ISIS powiedziało, że wśród nich ukryło terrorystów), którzy "nie dorastają" tym europejskim. I tych, i tych trzeba eliminować.






Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-03-25 18:15:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
cynik75
Ale z was lemingi, choć podobno się lemingom przeciwstawiacie. telewizja by powiedziła, że największym zagrożeniem są eskimosi to zaraz byście sobie koszulki robili "precz z lodem". Media nagłaśniają zamachy i robią z tego niewiadomoco, a póki co skrajni islamiści w Europie do pięt nie dorastają wyczynom IRA, ETA, NAR czyli rodzimego europejskiego terroryzmu.Jeśli na dłuższą metę chce mieć z muzułmanami szanse to płodźcie więcej dzieci od nich. A p******enie, że muzułmanin = terrorysta, jest takim samym p******eniem jak Polak = złodziej samochodów. Albo katolik = moher.


mi wystarczy, że każdy terrorysta - muzułmanin.
nie ma co się czarować, to jest lud ociemniały, wierzy w każdy zabobon. Każdy chrześcijanin to diabeł itp a zabić diabła to największa nagroda od Allaha.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie podważał oczywistości byle by tylko bez sensu podyskutować

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Agares25 nie wypowiedziałem się w tym wątki ani raz na temat brudasków, prześledź posty i odnieś się do odpowiedniej osoby.

A może się wypowiedziałem tylko nie pamiętam? przypomnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
masz 35 lat trochę racjonalnego myślenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Co ma racjonalne myślenie do wkładania mi w usta słów, których nie wypowiedziałem?
Zacznij racjonalne myślenie od siebie


Zmieniony przez - Grunia w dniu 2017-03-25 21:02:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium