"Mariusz jest osoba medialna i ogolnie lubiana przez spoleczenstwo, wlasnie dlatego ze nie jest zarozumialy (jak blednie twierdzisz)".
Nie no skądże znowu cytuje: za dwa lata będę mistrzem świata, urwe łeb kawaguciemu, zjem go jak rybkę, jak suszi, a jeszcze jak w strongmanie startował to jak przed arnold classics mówił że albo on albo savickas wygra reszta się nie liczy a zajmował 5 lub 6 miejsce, gadki typu w polsce nie ma dobrych streongmanów na poziomie światowym, a tu nagle go szczepański pojechał jak dziecko w malborku, mam dalej przytaczać tą jego skromnośc ? i te gadki, że jemu nikt dźwigni nie założy, nikt go nie znokautuje bo on jest taki silny, wiesz bob sapp miał w bicepsie 64cm a skamlał jak pies jak mu nogueira dźwignie zakładał i płakał jak dziecko jak mu cro cop wpier... spóścił. I to samo będzie z mariuszem "tanio skóry nie sprzedam" pudzianowskim
Nie no skądże znowu cytuje: za dwa lata będę mistrzem świata, urwe łeb kawaguciemu, zjem go jak rybkę, jak suszi, a jeszcze jak w strongmanie startował to jak przed arnold classics mówił że albo on albo savickas wygra reszta się nie liczy a zajmował 5 lub 6 miejsce, gadki typu w polsce nie ma dobrych streongmanów na poziomie światowym, a tu nagle go szczepański pojechał jak dziecko w malborku, mam dalej przytaczać tą jego skromnośc ? i te gadki, że jemu nikt dźwigni nie założy, nikt go nie znokautuje bo on jest taki silny, wiesz bob sapp miał w bicepsie 64cm a skamlał jak pies jak mu nogueira dźwignie zakładał i płakał jak dziecko jak mu cro cop wpier... spóścił. I to samo będzie z mariuszem "tanio skóry nie sprzedam" pudzianowskim


