SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 472105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1801
taa tylko ze ani Grabowski, ani Kita, ani Uszol, ani inni świetni Polscy zawodnicy nie dostaną nigdy walki z Pudzianem - nie kalkuluje się to moim zdaniem promotorom Pudziana, a inna sprawa moim zdaniem to to że wymienieni też nie pałaliby zadowoleniem na takie propozycje, bo to poważni zawodnicy skupiajacy się na poważnych walkach

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 491
..nie ma co sie dziwić, skoro Pan "rezyser" Lewandowski miał wizję na "szoł" a tu trener kszyczy, Pudzilla dyszy, "Tokio" nic sobie z tego nie robi, interesy zawisły na włosku...na szczęście Pudzian dostał więcej SMSów i wszystko dobrze się skończyło.

Krewki Staruszek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...moim zdaniem to to że wymienieni też nie pałaliby zadowoleniem na takie propozycje...

Dlaczego
1. Jeśli dostali by za walkę tyle co Najman -
2. Łatwe zwycięstwo -
3. Popularność, pokonanie najsilniejszego -
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1801
MMA to zależy tez od tego na czym im zalezy - np. Grabowski ma moim zdaniem podejscie podobne do podejscia Fedora, tutaj wystarczy przypomniec dlaczego Fedor nie walczy w UFC, gdzie walczy jeszcze (sambo); ot i cała zagadka.

Poza tym nie wiem czy zadowalałaby ich ta sama gaża co Najmana (pamietajmy tez że kasa jakoś nawet małoznanemu Paczkowowi nie pasowała), i fakt że stoją w tym samym miejscu co Najman (no moze Uszola jeszcze...). Po prostu nie są to zawodnicy nastawieni na opcje "z byle kim byle $ się sypało", gdyby tak było to widzielibyśmy ich wszystkich już dawno w KSW.

Zmieniony przez - nemo_bw w dniu 2010-05-12 14:07:58

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13367
3. Popularność, pokonanie najsilniejszego

No nie wiem... Polak, który znokautuje Pudzillę zostanie odsądzony od czci i wiary, dowiemy się o nim, ze nie jest prawdziwym patriotą, "stoi tam, gdzie stało ZOMO", a na koniec tajne bractwo psychofanów pana Mariusza może wydać nań wyrok śmierci... Czy ja wiem, czy warto się tak narażać dla łatwej poprawy rekordu o 1 oczko...

Zmieniony przez - Transi w dniu 2010-05-12 14:11:55

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1801
No niech mnie, już to widze jak nastoletni osiedlowy gangster gloryfikujący Pudziana podchodzi i wyskakuje na Pitbulla zęby się zemscić za przegraną swego bożka...

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13367
Nastoletni osiedlowy gangster... JEDEN?! Przecież on sam nawet po bułki do spożywczaka nie pójdzie, bo się boi. Oni zawsze działają stadnie A dla swojego bożka to nawet zawrą szamę z sąsiednią dzielnią...

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...pamietajmy tez że kasa jakoś nawet małoznanemu Paczkowowi nie pasowała... - sądziłem, że proponowali mu znacznie mniej niż Najmanowi. Jeśli wiesz ile dokładnie, podziel się ze mną.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1801
MMA nie wiem dokładnie, przytaczam fakt o który rozbił się jego ewentualny kontrakt z KSW. Poza tym jesli chcesz wyciągnąc uzależnienie stawki od medialnosci - to również wymienieni przeze mnie ludzie z czołówki wagi ciężkiej mma są mniej medialni niż Najman. Tak czy siak nie sądze zeby chcieli się na drobne rozmienić

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
paczkow malo znany??? dobre....:)

swoja droga wie ktos jakie teraz gaze dostal pudzian i yusake?

inna sprawa:czolowka polska mma to jakis zakon,ze nie chca zarabiac na swoich walkach?nie bardzo to rozumiem....
16 maja jest walka w poznaniu uchola...bilety po 25 zl,reklamy prawie zero-pare ulotek na silowniach....
finansowo i pod wzgledem publicznosci -bieda z nedza...
o to chodzi w mma?
nie sadze...:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

electro
Polecane artykuły