SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 291002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3741
zongluj, prowadz pilke itp.

Visca el Barca!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
dzięki

_____________________________Glory,glory man unted

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2340
Co do treningu na wytrzymałość to znalazłem na forum jeszcze:

Poniedziałek
1. Rozgrzewka (trucht + rozciąganie)
2.Biegniesz w terenie do miejsca w którym możesz robić jakieś okrążenia (pętla czy kółko ok 300 metrów), może być na stadionie lekkoatletycznym wzdłuż lini bocznych i końcowych.
"Piramida" 12344321 - okrążenia przerwa 2 minuty między okrążeniami

Wtorek

Trucht 20 minut + rościąganie (najlepiej w terenie) - swobodne tempo

Środa

1. Rozgrzewka
2. "Wahadło" - 4 chorągiewki ustawione w odległości 15m od siebie. Start do drugiej, powrót do pierwszej, start do trzeciej i powrót do pierwszej start do 4 powrót do pierwszej, start ponownie do 4 powrót do początku, start do 3 następnie do 2 (zawsze wracamy do 1) 3 serie 2 minuty przerwy między seriami

Czwartek

Wolne (od wytrzymałości of couse)

Piatek

1.Rozgrzewka
2.bieg interwałowy po obwodzie boiska 2040 metrów - 70 metrów sprint, 100 metrów trucht, 70 metrów bieg ze średnia szybkością, 50 metrów bieg z szybkością średnią, 100 metrów trucht

Sobota
bieg w terenie - tempo swobodne ok 20 minut

Niedziela
Basen

Nie wiem tylko czy najlepszym wyjściem jest trenowanie siły i wytrzymałości w jednym cyklu, przecież przy bieganiu używamy włókien wolno kurczliwych a przy ćwiczeniu siłowym szybko kurczliwych.

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3741
wydaje mi sie ze to dobry plan...

Visca el Barca!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2340
Właśnie ten plan trochę zmodyfikowałem pod siebie.

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2123
Bruce_111 mogę wiedzieć co w tym treningu zmieniłes??? przeciż ty tlyko go skróciłeś o tydzień

---> football is my life <---

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2340
Według mnie jednak się trochę różni:

1. Zmieniłem dla interwałów długości
2. W treningu na forum ćwiczy się tylko wytrzymałość, a w moim także siłę, dochodzi także trening z piłką, ćwiczenia zagrań itd.

1/3 w moim treningu to ten trening typowo wytrzymałościowy, także myślę że "trochę" się różni, a nie rozpisuję się co ćwiczymy typu dziad, ćwiczenia strzałów, rzutów wolnych, rożnych, bramkarski, taktyki, zagrań... Nigdy nie ćwiczyłem kondycji w sposób bardziej zróżnicowany niż trucht więc fajnie jest :)

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 706
Czy ktoś na forum poza wytrzymałością,ćw koordynacyjnymi,ćw techniczno-taktycznymi,ćw szybkościowymi w tym okresie letnim korzysta z siłowni ? jak tak to ile , jak i do kiedy pozd.

You'll Never Walk Alone

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
karbonelfc ja chodze w poniedziałki środy i w piatki po 2 godziny klatka bisepc triceps plecy i nogi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
siema mam szanse na piłkarza mam 13 lat 170 wzrostu i 55 kg mam dość blisko klub wszyscy mówią ze jestem dobry ale ojciec nie chce żebym został piłkarzem co zrobić?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I liga 2008/2009

Następny temat

Ofensywny środkowy pomocnik

electro
Polecane artykuły