Powodzenia życzę. A powiedz: ćwiczysz do upadku mięśnia czy masz zapas powtórzeń?? Jak tak to jaki

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII
Ilość wyświetleń tematu: 442353

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII
Miałem wywalić go całkowicie, ale raz, na jakiś czas, nie zaszkodzi.
Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.
Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...
Moj dziennik crossfit:
http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.
- ale nie wiem gdzie to będe wkładał, bo miedzy nogami niewygodnie, masz jakis pomysł ?

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.
pozdrawiam


Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...
Moj dziennik crossfit:
http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html
a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.
pozdrawiam
DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.
1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły