SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 901964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie moge sie powstrzymac zeby nie napisac ze ciagle nie mam pryszczy dzieki witaminkom i antybakteryjnym na twarz,
uzywam podkladu Anty erisa uwazam ze jest super.
raz tez posmarowalam jasniejszym Vichy pudrem w jednym miejscu i wlasnie tam po paru godzinach mialam pryszcz .
wiec jeszcze raz :
wit A 20000 jm.!!!!!!!!!
wszystkie B 50 mg kazda,!!!!!!!!!!!!!!
E, !!!!!!!!!!!!!!!!!!
cynk 40mg !!!!!!!!!!!!!!!
olej z ryby albo z siemienia lnianego-omega 3 !!!!!!!!!!!!!!
vit c nawet 1 g!!!!!!!!!!!!!
i inne niezbedne wit i !!!!!!!!!!!!!!!!mineraly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fitman co slychac?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 32840
Hej@ ja tez mam problem syfów mam 13 lat wiec dobrze później mam nadzieje ze bede miał spokój ... mam juz długo i duuuzo i tez jak zerkne w lustro wpadam w kompleksy... ale uzywałem jakiejs maseczki i schodziło a przynajmniej nie było tego az tak tego widać to było - 'silicol skin' przeczytaj recepte mi to pomogło ale to trzeba długo uzywać i to sobie kosztuje taka mała tubka około 30zł powodzenia! nie jesteś sam!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5921
czy ktos probowal leczyc tradzik dieta kwasnieskiego (dieta tluszczowa )?sam kwasnieski w diecie optymalnej pisze ze napewno pomoze - jestem ciekaw rezultatow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17189
qrcze, czy naprawde nie ma zadnych skutecznych ogolnie dostepnych tabletek lub jakiegos zelu/masci zapobiegajacego powstawaniu tego typu wyprysków?

Ehh.... co za czasy....

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
JAk chcecie wyleczyć sobie silnie zniszczoną twarz to najlepiej droźdze wewnętrznie,zewnętrznie, solarka (po niej chyba najszybsza poprawa) akurat u mnie jest jakaś turbo można tam siedzieć max 15min, ale jak musszę się gdzieś specjalnie zaprezentować to 2-3 pójścia i nie widać praktycznie nic,napewno jest lepsza od słońca i to chyba każdy potwierdzi bo słońce opala w inny sposób nierównomiernie. Nie przechodzcie na żadne diety po nich poprawa napewno będzie krótka,to tak jak by się odczulać z owoców,warzyw,białek itp.Picie czystej wody też nie ma większego sensu,ona nie pomoze napewno Pozdrawiam A i jeszcze jedno jest taka maść dermaknel,działa ona ze wzmocnioną siłą po solarce przynajmniej mi się tak wydaje,bo to że działa to jest na 100%,tylko strasznie wolno

spooko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybieram sie do apteki i co mam kupic zeby mi choc chwilowo trądzik znikł albo zeby dobrze czysciło skóre jaki tonic, mydło, lek, co ??

Głosujcie !!!
Ecik :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak juz ktos napisal"afrodyta adonis" dobra na wszystko ja stosuje 4 razy dziennie i jestem tak spalony jak bym regularnie na solarium chodzil !!! ponoc dobre so rowniez otreby pszenne, owsiane!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuźwa! Stosuję SILIOL SKIN 5 tygodni (zmarnowałem już 90 zł na to g****) i żadnych efektów! jeeeeeeeezu czy coś jeszcze może pomóc? Próbowałem już chyba wszystkiego...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mówię wam solarka , pomoże wam wszystkim chociaż spróbujcie efekty poprawy są najszybsze

spooko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Solarium daje zludne uczucie poprawy, gdyz po dwoch dniach pryszczy zazwyczaj ma sie dwa razy wiecej. Po solarium skora jest pszesuszona i wytwarza wiecej SEBUM, ktore zapobiega calkowitemu wysuszeniu. Dlatego wystepuje nowy nalot pryszczy. Moze Tobie pomaga i Cie za to nie krytykuje, ale tym osobom, ktore maja mase pryszczy odradza sie opalania, bo to kolo zamkniete.

Poli
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

electro
Polecane artykuły