SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 850892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Nie wklejaj tyle zdjec bo temat poleci

Wstawac szkoda dnia

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Nikt nie śpi

Kto rano wstaje, ten owsianke z twarogiem i oliwą dostaje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1256 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23375
dzien dobry
ja tez własnie owsianke z twarozkiem i orzechami szamię oje uwielbiam ja;D

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
kto rano wstaje ten jajka, rodzynki i platki owsiane dostaje
wylus, pewnie pocisnales na treningu
6roove trzeba bylo latac bez bluzki na rozmowe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
kto rano wstaje ten pije kawe inke

yo ludziki
dzis chyba niezly przymrozek byl
w nocy spalam pod dwiema koldrami, coby sie wygrzac, bo jakos chetnych nie bylo
bylam na badaniach, nie slyszalam budzika rano i zryw niezly hehe, spowrotem zrobilam zakupy i teraz jem sniadanko, kupilam sobie inke zbozowa-super dawno jej nie pilam

wyll zobaczy sie, popracuje troche i moze pozniej wyjazd, zobacze jak bedzie
w kazdym razie jak bedziecie z bigiem jechac, to mnie zawiadomic

justBe nie wiem ocb, ale na kazdym foto jest to samo..;/
pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3890
dzień dobry wszystkim

coś się stało z serwerem źródłowym
dlatego nie widze nic poza "i love compfused"
ale kłade na to lache

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3890
nie ma ktoś z was czasopism "Nowoczesny magazyn" lub "logistyka a jakość"?

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
dzien dobry
k3ho, byla masakra, cudo
6roove, gdybys sie Ty jednak pierwsza wybierala, tez daj znac, gdzie itp

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
no problem wyll

bylam niedawno wybrac kaucje za akademik (teraz w innym mieszkam) i qrde zapomnialam sobie kupic otrebow/otrab? hm..

nadal zle sie czuje, gardlo najbardziej daje i krecenie w nosie, co najlepsze jest na gardlo?

a poza tym, to u mnie piekne slonce, a przez mroz nad ranem pospadalo z drzew mnostwo lisci, a te ktore zostaly, przybieraja sliczne jesienne kolory
moglabym sie tarzac w takich lisciach

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1256 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23375
hehe no liscie super teraz są
ja własnie ze szkoły wrociłam, dzis na wf zrobiłam sobie trening,wyszłam pobiegac,zimno było nie powiem, ale pozniej sie przyzwyczailam,tylko teraz w czapce juz by sie przydało biegac bo zawiewa z deczka,
dzis moze jeszcze na basen skocze.
ehh bez kawy sie nie obejdzie

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

electro
Polecane artykuły