SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 709113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Rothen - jak na menela bo ludzie właśnie na meneli w pociagach to się tak kątem oka patrzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
hmmm no trzeba będzie o tym pomyśleć głębiej w każdym razie następnym razem już numer telefonu będę miał

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
zawsze tak mowicie, a potem bedzie " za szybko wysiadla........ znowu "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no coś w tym jest z tym że pamiętaj że jesteśmy w gorszej sytuacji bo nie wiemy jaka będzie wasza reakcja , a co więcej wy wogóle najcześciej choć ktoś wam się podoba najczęściej w pobliżu tej osoby stajecie się zupełnie bezinteresowane oczywiscie są wykątki

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
bezinteresowne czy niezainteresowane
Wy tez o czyms niezapominajcie - ze sztuka flirtu polega przede wszystkim na pozorowanej niedostepnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
a myslisz ze ja sie dostane?! tak tylko sobie zakladam... fak goraczke chyba mam a dzis mam trening, nie wiem co zrobic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
pozorowana niedostepnosc? a co to?

Mi sie zadna nie oprze

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
LUKI z misiem ekhibicjonista bankowo zadna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
ale jestem padniety

nie lubię w piątki trenować, zawsze tłok jak cholera

idę coś wszamać uf

lay a Ty tak cały dzień widzę niby dzieci praca ten teges smeges a tu komputerek non stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
Khaine, no taka robota - jedna z podopiecznych ma ospe , wiec mimo dosc fajnej pogody , nigdzie nie moglam pojsc - ani basen, ani jezioro, ani centrum handlowe. Zero atrakcji - tylko dom :/ A poza tym - to moj jedyny taki "dorazny" kontakt z Polska , lubie przesiadywac na forach i jak mam czas tylko to czytam, czasem cos pisze . Steperek odbebnilam dzis, a teraz czytam co ciekwasze arty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium