SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
uwierzymy jak dotkniemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja nie wierze dopóki nie zobacze i nie dotkne

"Daj tu palec swój i oglądaj ręce moje i daj tu rękę swoją i włóż w bok mój, a nie bądź bez wiary, lecz wierz"

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-07-30 14:59:54

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dzisiaj dzwoni telefon do mnie

Mój kumpel z Irlandi dzwoni

-witam witam Marcin co tam u ciebie ?
-u mnie okej , ucze tych sutków na SFD (żart to był rzecz jasna)
-aha to dobrze , ja już od miesiaca znalazłem prace i wreszcie pracuje
- no to super a gdzie ??
- w banku spermy
- ====> to cześć
- no pa

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018


Co on tam robi? .... eee.. albo lepiej nie mów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
czemu mi żaden z wal luje nie powiedział że dawali próbki białek jakiś? Will zginiesz! bom cie tam w temacie widział hrhr.
Jutro wkońcu na trenin prawie tydzień przerwy prze zasrany bark, myśle że już powinno być ok

kurde to w maju było jak ten czas leci

Zmieniony przez - _BIGuś_ w dniu 2006-07-30 23:51:15

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
aaaaa

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018


tak wogóle to jestem zły. Ludzie się za dużo uczą

Potem są problemy. Np. próg punktowy na AMG to 204 pyk. a na AMW 220+
Na dietetyke jeszcze więcej.. od 249 nawet w Warszawie.

Ludzie, ja zwariuje w tym roku

Zmieniony przez - Kogaion w dniu 2006-07-31 00:04:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
e tam , ja biore pod uwage kilka rozwiązań ,albo po liceum ide na zaoczne i do roboty na magazyn do dobrze płatnego sklepu bo w takim obecnie robie sezonowo albo na oficera policji , 1800 wyłapie na miecha , szybka emerytura i można dorabiać jako ochroniarz naprzykład

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
do wojska na oficera 3 tys. emerytury masz i ulgi. Do tego jeździsz samochodem wojskowym/swoim i Ci zwracają kase za paliwo

po 15 latach można na emeryture. Wychodzi na to, że jak kumpel się dostanie do oficerki to ja być może zrobie specjalizacje a on pójdzie na emeryture

Echh.. tak to jest ale co można zrobić Dobrej nadzieji jestem teraz i będe za rok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium