SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
racja

mały poślizg i spada się z 20 metrów
a potem mała kontuzja

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
To jes David Bell (nie wiem czy dobrze napisałem), on jest najlepszy, wogóle od niego się to wszystko zaczeło, amatorzy to tak nie potrafią, ale ponoć nikt się jeszcze nie zabił, choć byli tacy co po nieudanym skoku wyglądali tak

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Jakby nie patrzec praktycznie kazdy ze sportow extremalnych jest kontuzjogenny:)

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
skakanie ze spadochronem nie
A tak a`propos kiedys się zastanawiałeme, dlaczego spadochroniarze zakładaja czasem kaski. odpowiedź jest prosta






















Przecież jakby mu się spadochron nie otworzył i by uderzył głową w ziemie to by się zabił bez kasku

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
kask jest poto zeby zidentyfikować ciało po upadku...
bo chroni głowę przed roztrzaskaniem się



Zmieniony przez - justbe w dniu 2006-09-29 16:44:23

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale wy macie tematy

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Khaine nie wiesz co jest piękne w piłce ? no bez jaj , to dla wielu ludzi jest wręcz religia , cel życia , zależnie od wyników samopoczucie !

i nie jest to bieganina 2 x 11 chłopów za piłką bez celu (chyba że myślisz o podwórkowym graniu ) , każdy wykonuje tam określoną prace , oddaje serce na boisku .... już bardziej bezsensu jest ćwiczenie na siłowni , machasz żelastwem i tuczysz się w domu , machasz żelastwem i tuczysz się w domu , nie możesz zjeść batonika bo się otłuścisz i każdy będzie ci wytykał oponke oraz będziesz brzydki i gruby

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257


Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
hej

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Czesc co tam slychac?

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium