SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 716581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
bierz gold medala i sie nie zastanawiaj, cena do jakosci wymiataja w sklepie to sprzedawca moze Ci kitow nawciskac i prawdopodobnie wplynie na podjecie decyzji, uwierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Mnie tak łatwo się nie złamie . Zastanawiałem się nad QSE, ale raz, że jest droższy w moim sklepie [ 180 pln ] o 22 pln od mXpro a dwa, że doradzano mi, że mXpro to takie bardziej uniwersalne białeczko. Choc powiem Ci, że mnie kusi to QSE bo mam o jakieś 500g więcej białka w nim a to już coś .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
nie patrz na ceny opakowania tylko wylicz sobie cene ktora wychodzi za porcje mi wyszko ze qse tansze od mxpro, noi smak podobno niezniemski, a ja duza uwage na to zwracam, skoro place to wymagam, nie bede juz nigdy pil bialek olimpa, chyba ze cos zmienia w swojej smakowej polityce, nie mowie ze to zla firma, bo duzo juz od nich supli kupilem ale sp80 smakowo to porazka
noi jakie bialko chcesz to musisz tez spojrzec do czego ma sluzyc, mi zalezy na jak najszybszej wedrowce aminokwasow do krwii wiec hydrolizat mile widziany co innego jak mialbym miec bialko przed snem ale to juz wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Wiem, wiem. Różnica w cenie nie jest duża i nie jesteś pierwszy, który doradza QSE pomijając ESN. Sam już nie wiem bo biję się z myślami między mXpro, właśnie tym QSE i Kaizenem ... A białko jak to białko. Przed treningiem i po treningu razem z carbo hiteca, ewentualnie " zamiennik kolacyjny " . Redukuję się, ale białko łykac trza i basta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Wie ktos co sie dzieje z Outsidem? Obrazil sie

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
głosowanie robimy

CZY SIĘ OBRAZIŁ : 1 TAK 2 NIE

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
1

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
3- uciekl z Ginomenem

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
pewnie sie zacpal gdzies biedaczysko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
EDIT: Do Holandii

misiek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium