SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 714368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
ja dziśna rejestracji wojskowej byłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
pomysl jak bedzie milo na badaniach

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
grr...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie amrtw sie ja to rok temu przezylem xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
hehe, i jak było? ( zły dotyk ponoć przez całe życie boli )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Powiem tak kup sobie jakas gazetke i rozsiadz sie wygodnie dobre 3h stracisz, a co do badania tylko itp bzdura przynajmniej w lodzi.
****a rozbiezesz sie do bokserek sprawdza ci wzrok kregoslup, psotawe, czy nie masz plaskosopia kaza ci sie ubrac i wyjsc a pozniej w***** czekanie na ksiazeczke wojskowa, wczesniej wypelnianie takiej jakby ankiety

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
a moj kolega wczoraj siedzi na lekcji,babka sprawdza liste i nagle mowi pod nosem"acha X. mi mowil ze ma komisje dzisiaj i dlatego go nie ma".Wtedy moj kolega na cala klase:"o k... , ja tez dzisiaj mialem..." hehe,zapomnial ciekawe czy mu cos za to zrobia,ze sie nie stawil

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
ja sie godzine spóźniłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
teoretycznie grzywna+doprowadznie sila

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
ze ktos sie spozni to moge to zrozumiec,ale jak mozna o czyms takim zapomniec?...widocznie mozna

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium