SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 716420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
od pn.
storm grape- nie probowalem
shock- wild punch- mi smakuje z duza iloscia wody

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Wylly masz jeszcze irokeza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
witajcie:P jak mnie tu dawno nie bylo
dzisiaj kolezanka zadala mi pytanie na ktore ciezko mi bylo odpowiedziec i moze ktos z was wie,bo to dosc ciekawe;) mianowicie,jak wiadomo nie mozna oddawac krwi jesli bralo sie antybiotyki itp. teraz pytanie.Mam kolezanke,ktora oddaje krew i chce zaczac brac jakis srodek termogenny. Pytanie czy moze dalej oddawac krew? Sadze,ze (chyba) tak,tymbardziej,ze myslala o TSE,a on raczej nie ma nic szkodliwego. W koncu kofeina nie ma nic do rzeczy i ogolnie nie ma to chyba zadnego zwiazku, ale moze sie myle?I myslicie,ze nawet gdyby byl z efka to mialoby to jakies znaczenie? Nie znam sie na tym bo nigdy krwi nie oddawalam,a nie chce wprowadzac w blad,tym bardziej,ze ktos ma watpliwosci.

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
A w ogole to zaczelam sie zastanawiac czy sama nie oddawac krwi.Kiedys tez juz o tym myslalam,ale troszke sie boje Chyba sie nie zdecyduje...

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
szczytny cel, ja chcialem oddac ale jak byli u nas w szkole to chorowalem. poza tym zle zrobili bo za duzo krwii im wzieli, 400ml a powinni 250ml bodajze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
to fajnie...i tamci nie czuli sie potem zle? prawie dwa razy tyle co mozna...:-/ i wlasnie takie akcje mnie odstraszaja albo czesto sie slyszy o zakazeniach itp.

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
gadalem z moja kolezanka, mowila ze 2 dni zakrecona i oslabiona chodzila, pokazala mi reke i miala brzydkiego siniaka, ale mam nadzieje ze takie drobnostki Cie nie odstrasza?
dostala czekolade i takie cos na reke, oprocz tego i najwaznejsze jest to ze jej wszystkie badania krwii zrobia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
aaaaaa i dodam ze w mojej klasie same dziewczyny oddaly krew, ja nie moglem bo chorowalem a reszta chlopakow to pipy chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
oslabienie czy siniak mnie nie odstrasza tak jak mozliwosc zlapania jakiegos syfu,w koncu w szpitalach teraz tak czysto,a pielegniarki maja wszystkow d... jeszcze mi cos nie tak zrobi(najlepszy przyklad te400ml) i jak tu sie nie bac...

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
hiv"a zlapiesz i co bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium