SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 716076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Ciesz się że ci nosa przypadkiem nie amputowali

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575










Zmieniony przez - Spychu_15 w dniu 2006-10-14 13:07:01

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
spychu dlaczego pod2woojnie piszesz?

wam tez sie tak forum chrzani??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
No właśnie mi sie forum chrzani i to wszystko przez to, a co ci się z tym nosem stało, bo ja nie w temacie??

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
zobacz w podwieszonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
k3ho naprawde biedak z ciebie:* troszke sie nacierpiales ja bym sie zemscila i tez zlamala nos temu kto mi by to zrobil

a co do tych kobiet pieczacych ciasta uwielbiam piec ciasta w ogole lubie robic rozne potrawy,ale najbardziej zdecydowanie wypieki wszelkiego rodzaju. W tym tygodniu np. pieklam sernik,a wczoraj upieklam jagodzianki.Zaznacze,ze jagodzianki pieklam pierwszy raz w swojej karierze ,ale wyszly piekne jak z cukierni a w smaku oczywiscie jeszcze lepsze i zeby nie bylo,ze sie chwale- sa to slowa wszystkich,ktorzy sie nimi zajadali oczywiscie jak ktos chetny to zapraszam na jagodzianki, bo sernik juz zniknal dawno temu...a jagodzianki pewnie niedlugo tez...

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
nie moge sie mscic na nim bo to bylo przypadkowo na treningu a poza tym prawie pol roku razem z nim cwiczylem spoko koles z niego jest, no moze poza tym ze mi nos zlamal
czyli jestes kobieta ktorej szukam, potrafiaca utrzymac cieplo domowego ogniska a tak na serio to w tym ze ktos robi ciasta jest tyle jakby to nazwac..... dobra moze innaczej, we wloszech na calabri przyjelo sie tak ze wiekszosc kobiet (tak bylo wczesniej) wstawalo wczesniej od swojego meza tylko po to zeby zrobic mu espresso i mowilo sie tam ze "zrobila ta kawe z miloscia" wiesz o co mi chodzi i to jest piekne
nie mowie oczywiscie ze kobieta powinna siedziec w domu i gotowac i rodzic dzieci bo sam zostalem wychowany w nowoczesnej idei rownouprawnienia i sam potrafie o siebie zadbac, rzeczy typu gotowanie, pranie, sprzatanie sa dla mnie codziennoscia ale w dzisiejszych czasach umiejetnosc gotowania i takiej "zaradnosci" wsrod dziewczyn ginie, niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Powiadomienia wszystkie mi padly. Ale akcja byla kolo mnie. Jaka baba chciala z bloku skoczyc

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
omg

Dawno do was nie zaglądałem Pluszki :*

Co tam słychać / się rozumie że tęskniliście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
chory jestem. dawno tak mnie gardlo nie bolalo, dobrze ze zapasy jedzonka na regeneracje sa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium