SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
a ja ćwiczę pół roku, i nadal nie mogę wytrzymać z dietą... potrafię katować się na siłowni, ale gdy widzę twaróg lub owsiankę to poprostu... żygać mi się chce

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
lol

Heh to teraz ja cos opowiem Moj brat , ktory w Kielcach studiuje dzisiaj przyjechal...ladnie sie zapuscil sagan mu urosl taki ze szok
Ale najlepsza mial kolacje 3 jaja , mleko , maka , pomidor , ser zolty i to wszystko pieczone na oleju(mozna powiedziec ze gotowane) chyba pol patelni oleju tam bylo a i jeszcze keczupa na to:D A ja elegancko twarozek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
brawo
a ja dziś miałem dobry trening, za dużo teścia, pokłociłem się i popsułem humor dziewczynie...czyli dzień jak codzień
wygadałem całą kasę na karcie z goście z srwisu dostawcy neta, ostatnie portfelowe zasoby przeznaczyłem na białko i pas na siłkę i jest cool...**** mać

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Maly tez mialem kiedys taki okres, spiec z moja dziewczyna. Opowiedzialbym Ci troche, zebys wiedzial co to jest prawdziwa awantura z laska. Np kiedys taka jadka byla ze mi szybe w domu wybila klamka ktora wyrwala z drzwi

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nieźle, moja chyba się mnie nie zdecyduje draznić
nerwowy i agresywny jestem

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Ja tez bylem stresowy, boks+ alko to mieszanka wybuchowa. Ale teraz ten wiek zobowazuje do czegos

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ja jestem młody, konfliktowy i lepiej niech nie ryzykuje
chciaz wie, ze bym jej nic nie zrobił

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
hehe no ja tez miałem sceny że głowa boli , najgorzej jak okres mają to wtedy są nie do zniesienia jak potowry

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
zalozcie koncik rozmow zdesperowanych par
Luki dlugo na boks chodziles/dzis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Hehe nie zrozumcie mnie zle. Ja nie bilem, z naszych klotni to ja wychodzilem z kontuzja. Raz podrapany, pogryziony, z siniakami oj mowie wam....z tymi babami to 3 swiaty


K3ho 2 lata intensywnie 3 razy w tyg, pozniej szkola itd i tak 1-2 razy w tyg. Teraz 1 raz na tydzien dla siebie. Ale lacznie to 6 lat


Zmieniony przez - LUKI w dniu 2006-06-17 00:13:18

misiek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium