SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 712481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
oj nie , ja wątpie aby ktoś ciebie wogóle pożałował

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
nie bede lepiej wnikac co masz na mysli

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
na myśli mam to że są osoby których łyk piwa czy wódki by ich zabił , osoby które nie mają nóg i łzami w oczach jeżdżą na wózkach i patrzą jak inni biegają chodzą i śmieją się , albo leżą przyici do łóżka nie mogą się umyć , sami załatwić , zjeść , jeżdżą na tych wózkach i patrzą , idzie para młodych kłócą się .... albo słyszą jak mówią "czemu ja nie mam w pasie tyle , tutaj mam fałdki" , albo ze ktoś mówi "ale ja mam cieżko że musze rano wstać , kurde mnie to pokarało że mam taki organizm a nie inny , mnie pokarało że to i tamto" i co wtedy tacy ludzie sobie pomyślą ??

Mam dalszego kolege na wózku który jeżdzi , mądry wielki człowiek , ale nie moge z nim rozmawiać bo rycze cały czas jak on coś mądrego gada



OCZYWIŚCIE CARAMEL NIE ODBIERZ TEGO ŹLE W ŻADEN SPOSÓB BO ZUPEŁNIE MI NIE O TO CHODZIŁO

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-09-29 23:38:59

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-09-29 23:39:09

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
wiem,ja tylko tak sobie gadam a rozumiem o co ci chodzi,bo sama mam kolege i kolezanke na wozku:( Oboje madrzy,dowcipni ludzie. I wiem,ze nasze problemy przy ich sa wielkim glupstwem.I naprawde podziwiam ich,ze potrafia mimo to cieszyc sie zyciem,nie poddaja i staraja sie zyc normalnie.Nie wiem czy ja potrafilabym byc tak silna na ich miejscu. ..Heh...

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no właśnie też tak się czasami zastanawiam czy bym podołał.....
ale nie rozmawiajmy o takich smutnych rzeczach bo to nie dobrze wpływa na samopoczucie


a więc ja ide spać bo jutro kolejny ciezki dzień biednego Rothenika (!!)


pzdr dobranoc

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ok ja lecę

Miejmy nadzieję że dolecę

do zobaczenia misie pysie :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
Mysie Pysie Ja spierniczam za około 1h pobiegać 50 min teraz pije dwie kawy

niech moc będzie z wami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
bry
jakoś leci

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
Khaine będę tenskniła;-( bezpieczniej podrozy

a ja za godzinke do Wawki jeaa

Miłego dnia:*

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Pewnie juz dolatuje

Rybaczki z metką, widze ze cylkon sie szykuje

Ghotik lolita

Zmieniony przez - domer w dniu 2006-09-30 09:54:46

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium