SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tak to ja

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Super, nie widze swoich wypowiedzi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
ja mialam odwrotnie,widzialam tylko swoje

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ostatni tydzien sprowadza mnie do glebszych przemyslen...
nie pomagam ostatnio na forum bo czas nie pozwala zabardzo, jedynie tutaj w spamerii czasem sie odezwe. Starej ekipy juz nie ma, prawie wszystkie wyzdychaly i tak sie zastanawiam czy jest sens tutaj siedziec. Poza tym i tak nie zauwazycie ze mnie nie bedzie, myle sie? Zalezy mi teraz jedynie na spotkaniu naszej spam-kuchni, ale znajac zycie nie dojdzie do tego bo nitk nie moze stac sie solidnym organizatorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Siedze sobie tak przed tym monitorkiem. Zasmradzam powietrze i mysle.... Ale kur..a nuda :D

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Znowu jakies problemu z forum. Ide spac bo rano trzeba wstac. Dobranoc

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja też DOBRANOC

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Widze ze wszyscy jeszcze spia a tu trzeba na uczelnie wracac

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
niezupełnie ja zaraz śmigam biegać 50 min na takie zimno, brrrrrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Domer ja też wsatje


Peps po co o 7 00 ??? biegania z rana na czczo to średni pomysł na redukcje aczkolwiek jakiś to tam jest

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-10-02 07:03:35

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium