SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 712935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
rotto nie chce mi sie nic pisac juz na ten temat, gwalty itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ja jestem za tym, zeby caramel mieszkala z nami (ktoś musi gotowac i zmywac, nie?? )
wieczorami i nocami by sie mogla z nami uczyc np. biolki

co do tej akcji z tymi chlopaczkami i tekstem, ze dostali poprawczak...gdybym byl policjantem przesluch**ącym ich (a z racji zawodu mojego ojca wiem, na jak wiele przesluch**acy moze sobie pozwolic ), te gnoje by nie wyszly zdrowe z sali imo kula w łeb to za łagodne...Rot, odpukac na wszystkie mozliwe sposoby...ale pomysl i wyobraz sobie syt. taką samą, tylko ta dziewczynka to Twoja siostra/dziewczyna...ku.rwa, pie.rdo.lo.ne gnojarstow, lać poki nie stracą przytomności

a co do filmow Krzysia...boze, biedne zwierzeta...i wlasnie nie chcac sie do tego i wielu innych przyczniac jestem wegetarianinem

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale to nie są gwałty itp , to są chłopacy co troche przecholowali a dziewczyna popełniła samobójstwo i są nazywani mordercami

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
k3ho no ale ale..
no i jakie to filmy jutro hę

rothen ja nie nazywam ich mordercami, ale potepiam za to, co zrobili tej dziewczynie, wiesz 14lat to nie jest wcale tak malo i juz jest sie swiadomym czlowiekiem, nie ma co krecic
w jakims stopniu na pewno przyczynili sie do jej smierci, ale to samo mozna powiedziec o reszcie klasy, bo nic nie zrobili, o nauczycielce, o rodzicach tych mlodzikow..
oto dzisiejsze wychowanie

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
Rothen, nie odpowiadają za siebie?? to co kurva, mogą zabić i to nie ich wina?? zap.ier.dolić ich na miejscu..zakopac zywcem ćwokow...u nas w szkole to normalka, ze nauczyciel czasami cos wychodzi odbic na ksero, zalatwic cos itp...a to, co sie stalo nie jest normalne...to są je.ba.ni mordercy kurva...

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Wylliam zlać tak

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
chlopacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
wyliam dobrze gada patologie trzeba tepic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ach Wylli , zobacz gdyby się nie zabiła nikt by o tym nie mówił bo pełno jest sytuacji gdzie wyzywają , obrażają , biją , zmuszają do wielu rzeczy itp a jednak nie są nazywani mordercami , sam pewnie też nie raz obraziłem lub nabijałeś się z kolegi ze szkoły czy z klasy a jednak nie jesteś mordercą nazywany , ci chłopacy poprostu mieli pecha...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
za
je
bać

kur
wa

mać

kamieniołomy...tylko...niech tyrają chu.je

empatia...ładna i wazna cecha, ale zapomniana chyba
powtarzam w tej i innych sprawach...postawcie sie w roli rodziny/bliskiego tej osoby wtedy inaczej sie spiewa...

dwa dni:
http://wiadomosci.onet.pl /1423378,11,item.html

http://wiadomosci.onet.pl /1423512,11,item.html

http://wiadomosci.onet.pl /1424094,11,item.html

http://wiadomosci.o2.pl /?s=257&t=287097

(wywalić spacje po PL)
a brat 2 lata młodszy dzis rano do mnie...
"wiesz, ze jakos niedawno, chyba wczoraj, zlapali goscia, ktory kupil przez neta pistolet i zastrzelil 2 lata starszego brata??"
bac się mam??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium