SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 712619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
apage...jak najdalej od bab... bleeee nie chce juz ich lubic

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
will jeszcze sie przekonasz ze bez kobiet,a przynajmniej tej jednej nie mozna zyc

Carmel wspołczuje,ale powiem Ci ze jak mnie bardzo bolało kolano swego czasu jab biegałam po godzine na stadionie to ciezko mi było chodzic tez i nie chciałam isc do lekarza:P zeby mi nie zabrobił biegac,no i oczywiscie biegałam nadal,jakos samo przeszlo ale powiem Ci ze do tej pory od czasu od czasu w tym kolanie cos mi sie tak jakby przestawia,wiec kurcze lepiej zapobiegac nic leczycmoze pojdziesz do lekarza

Khaine a jaka to kontuzja?? w takim razie powodzenia w odzyskiwaniu formy

ja nie poszłam na 1 lekcje pobraniu krwi byłam o 7,musze sobie hormony tarczycy zrobic

Miłego dnia:*

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
ile kosztuje badanie?
masz skierowanie czy prywatnie?

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
No okazuje sie ze naderwalem sciegno, na szczescie nie zerwalo sie calkowicie czyli jest to tzw uraz bez przerwania ciaglosci tyle szczescia w nieszczesciu, po prostu za duzym ciezarem i zbyt dynamicznie robilem sciaganie drazka do karku... W dodatku chyba w nie do konca dobrej pozycji. Eh bywa niestety Boje sie cwiczyc gore poki co wiec sie redukuje z tego sadelka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
dorcia, kiedys....
wczoraj odebrałem garniak i buty, dzis kupilem koszule i krawat, na jutro fryzjera umowilem

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
Biguś siekrowanie miałam, w przychodzi bezpłatnie robiłam,

will coż za pesymizm

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
https://www.sfd.pl/mój_brzuszek_i_klatka_do_oceny-t311466.html


radze szybko patrzeć bo długo to nie pobędzie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
k....nie zalapalem sie co to bylo?

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Zwykła marna prowokacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Dziendobry SFD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium