SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 705939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
ja wstalam tez o 6 i dupa z biegania... nie mam sily..lodow jak narazie nie sprobowalam:P ani zadnych slodyczy. Jak mam na cus ochote to podjadam Nestle Fitness. W sumie zliczajac to wszystko to na to samo wychodzi W porach wieczornych w ogole mi nie wychodzi zjadanie regularnych posilkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
czizys co tu się dzieje

dziołchy się też masują litrami lodów przecież w wakacje powinniście mieć największą motywacje do treningów, zresztą ja tam też sobie za dużo pozwalam i nie wychodzi to najlepiej dla sylwety no ale THIS IS LIFE


nie wychodzi ci zjadanie regularnych posiłków bo ??
-nic nie jesz
-jesz wszystko

?????

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-06-19 09:29:29

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
nie jem w porze 15-23 a poziej jak wracam to cos zjem , jakis twarog , rybke , jajka:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a to luz , ja najlepiej diete w szkole trzymam bo mało jem , a jak w domu to

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
no lipa jest z dietą
straszliwa




Zauważyłam, że jak raz sobie pozwole na wegle
to potem mam cos na kształt "ciągu"
i niekiedy nawet on trwa po 3 dni pod rząd a;bo wiecej
i trudno sie opanowac

i całe wysilki 2-miesieczne ida się....


Myśle, jakby to uregulowac

i dochodze do wniosku, że u mnie sprawdzaja sie TYLKO niskie-ww
ŻADNYCH odstepstw
bo widac jak to sie konczy...

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
heh dzisiaj to mi sie nawet owsianych nie chcialo zalewac woda, to takie wsypalam i opierniczylam. I musialam zjesc niestety ( co wczroaj mi ktos opierniczyl twarog) makrele w sosie pomidorowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
coro tez taka mam jak zjem kawalek czekolady , to musze itak zjesc cala bo nie wytrzymuje Wiec albo nic albo wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wiecie dziewczyny ja jako jeden ze speców dietetyki (niedługo MOD którego mi nikt i tak nie da ) uważam że takie napady spowodowane są zbyt nisko trzymanym poziomem insuliny , nie lepiej w każdym posiłku dać np 40 gram płatków w innych 2 jabłka , w innych 30 gram razowego potem zjeść 3 kostki czekolady i by wiecej nie chciało się zjeść u mnie to się sprawdza bo jak za ostro ograniczam węgiel to potem tak jest jak piszecie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
po drugie jakby ktoś chciał mam 3 ciekawe posty których i tak nikt prawie nie zauważył Wreszcie został super opisany HIIT interwały

https://www.sfd.pl/temat268582/ 

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
Rothen to nie ma znaczenia czy ograniczam czy nie ograniczam , nawet jak sie nie odchudzalam i jakdlam normalnie to potrfilam cala zjesc. Nic nie zastapi czekolady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium