SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 715352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
A ja 6 tydzien zbilansowana- 6kg w dol bez aero(w sumie 1xtydzien)

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
i bardzo ładnie Luki jak widzisz aero mają bardzo bierny wpływ na redukcje jednak czasami ciężko się do tego przekonać.... a jednak !!

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-07-19 18:08:42

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
rozmawiają dwie małe dziewczynki , jedna mówi mój tata ma takiego wieeeelkieeegooo <pokazuje na dłoniach> , druga : mój tata ma mniejszego i grubszego ale też boli





















































Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
sory ale musiałem to powiedzieć , w mojej pracy są starsi ode mnie robole zwykli z podstawowym zapewne i tak nawalają kawałami że mi dzisiaj jak niosłem to 8 syropów malinowych z rąk wyleciało i kałuża krwi na podłodze

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-07-19 18:10:56

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
przeciez ten kawal to zabytek

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
dobry kawal

Aero jest dobre jesli nie robi sie silowego lub ten silowy jest slaby. Ja po treningu 1.20min po wypiciu carbo musze polezec 20min zeby wrocic do rzeczywistosci

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no ja też

Wasabi a który kawał nie jest zabytkiem ?? zawsze znajdzie się ktoś kto słyszał

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
niby racja ale ten wyjatkowo

jak cwiczycie, splitem?

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja obwodowo co 2 dzień a w nietrenongowe hiit + piłka nożna

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Ja dzielony - dwie partie 4 razy w tygodniu, 4 trening to powtorka z poniedzialku itd 1x w tyg ide sobie rekreacyjnie na boks i troche powale w worek i skakanka czyli taki hiit

misiek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium