SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 716066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
nie płacz Khaine, mnie uczelnia tak zniszczyła, że nie pokusiłbym się nawet o wystawienie fotki na forum

a w ogóle to cześć wszystkim

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Najwazniejsze to co w glowie i w majtkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
siemka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Siema (jak zwykle )

Mam pytanie: Czy mogę jeść 100 g ryżu + 100 gr mięsa do hamburgerów "Animex OZD, Kurczak Inaczej" < tak pisze na etykiecie.

Skład tych mies do hamburgerow:

mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt (75%), woda, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, białko sojowe, sól, mieszanina przypraw, substancja wzmacniająca smak i zapach E621 (wiem juz pierwszy minus) Substancja konserwująca E250 (drugi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
Rodic ja cukieru nie uzywam hm....moze z 8 lat albo i wiecej,jak byłam malutka tu słodziłam herbate,ale to i tak sporadycznie bo ja ogolnie nie lubie herbaty,u mnie słodzi tylko Brat, Tata teraz w Niemczech od miesiaca jest to cukier sie kupuje raz na 2 miesiace moze,jak Tata był to chyba co 2 tyg była nowa dostawa a teraz nie ma komu slodzic hehe

will pewnie dziewczyna cos odwaliła co kurcze szkoda troche sie miałes jakies spięcie na 100dniówce,ale jak zabawa ogolnie??

Siema Sachem

Khaine co Ty gadasz nie jest tak tragicznie,wiadomo praca siedzaca i brak treningów ma swoje konsekwencje ale mysle ze to taki stan przejsciowy i juz niedługo powrocisz do formy,mam nadzieje ze szybko wyleczysz kontuzje

a ja za tydzien 100dniówke mam,kurcze nie moge na solarium chodzic bo biore leki na trądzik i nie mozna sie opalac,a chciałam sie troche przybrazowic bo blada zem:P chciałam tez isc na solarium natruskowe tzw airbrush czyli opalanie bez promieni UV no i ide tam gdzie jest szyld z oferta a ten facet mówi ze to juz nie aktualne od dawna wrrr to po kiego grzyba to ogloszenie jeszcze tam wisi.
No nic zaopatrze sie w delikatny balsamik brazujacy.
Dzis ide mojemu partnerowi zaproszenie wręczyc

Jakie plany na wieczor moi drodzy??:)

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ja jem only slodzik do napojow i whooy a slodycze sa blee choc ostatnio zjadlem paczka (no dwa )

A wieczorem ide na basen delikatnie cos poplywac

Dorcia Ty to napewno nawet nieopalona bedziesz slicznie wygladac

Zmieniony przez - Khaine w dniu 2007-01-20 15:59:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Khaine:

A odpowiedz mi prosze na moje drugie pytanie w sprawie posiłku przed treningowego, please
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Khaine na moje nie jest zle
Rodic-co do tego miesa to>>>>>>>>>Kup sobie piersi kurczaka a nie sie bawiesz w jakies miesa typu"fastfood"
Ja w kuchni rowniez only slodzik lub miod.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
zabawa bardzo udana kłotnia juz w niepamiec, zaraz zabieram ja do teatru i bedzie ladnie moze foty jak dostane, wrzuce

Khaine, Thermala np. u Cybera dostaniesz, tylko nie wiem, gdzie Ty teraz jestes/mieszkasz
bo USA/Uk moze byc gorzej z efka
ale Thermal raczej dostepny
Thermal Pro Evolution
lub w chooj wieksza dawka efki (32g/kaps, herbala oczywiscie)- Thermal Blast chyba

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

WHEY premium