bierz gold medala i sie nie zastanawiaj, cena do jakosci wymiataja
w sklepie to sprzedawca moze Ci kitow nawciskac i prawdopodobnie wplynie na podjecie decyzji, uwierz
w sklepie to sprzedawca moze Ci kitow nawciskac i prawdopodobnie wplynie na podjecie decyzji, uwierz
. Zastanawiałem się nad QSE, ale raz, że jest droższy w moim sklepie [ 180 pln ] o 22 pln
od mXpro a dwa, że doradzano mi, że mXpro to takie bardziej uniwersalne białeczko. Choc powiem Ci, że mnie kusi to QSE bo mam o jakieś 500g więcej
.