SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 847330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
bierz gold medala i sie nie zastanawiaj, cena do jakosci wymiataja w sklepie to sprzedawca moze Ci kitow nawciskac i prawdopodobnie wplynie na podjecie decyzji, uwierz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12734
Mnie tak łatwo się nie złamie . Zastanawiałem się nad QSE, ale raz, że jest droższy w moim sklepie [ 180 pln ] o 22 pln od mXpro a dwa, że doradzano mi, że mXpro to takie bardziej uniwersalne białeczko. Choc powiem Ci, że mnie kusi to QSE bo mam o jakieś 500g więcej białka w nim a to już coś .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
nie patrz na ceny opakowania tylko wylicz sobie cene ktora wychodzi za porcje mi wyszko ze qse tansze od mxpro, noi smak podobno niezniemski, a ja duza uwage na to zwracam, skoro place to wymagam, nie bede juz nigdy pil bialek olimpa, chyba ze cos zmienia w swojej smakowej polityce, nie mowie ze to zla firma, bo duzo juz od nich supli kupilem ale sp80 smakowo to porazka
noi jakie bialko chcesz to musisz tez spojrzec do czego ma sluzyc, mi zalezy na jak najszybszej wedrowce aminokwasow do krwii wiec hydrolizat mile widziany co innego jak mialbym miec bialko przed snem ale to juz wiesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12734
Wiem, wiem. Różnica w cenie nie jest duża i nie jesteś pierwszy, który doradza QSE pomijając ESN. Sam już nie wiem bo biję się z myślami między mXpro, właśnie tym QSE i Kaizenem ... A białko jak to białko. Przed treningiem i po treningu razem z carbo hiteca, ewentualnie " zamiennik kolacyjny " . Redukuję się, ale białko łykac trza i basta .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14357
Wie ktos co sie dzieje z Outsidem? Obrazil sie

misiek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
głosowanie robimy

CZY SIĘ OBRAZIŁ : 1 TAK 2 NIE

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
1

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14357
3- uciekl z Ginomenem

misiek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
pewnie sie zacpal gdzies biedaczysko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14357
EDIT: Do Holandii

misiek

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

electro
Polecane artykuły