SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d. %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 850731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27200
miloszmk zwracasz uwage na takie cos jak biorytm? Dla mnie to sciema
ale odjechany teledysk

Zmieniony przez - Caramel w dniu 2006-09-10 11:56:48

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Witam.

Kogaion skad wiedziales ze z bg1 a nie np z 2?

Ogladal ktos pride final conflict? Ladnie Mirko ich pojechal

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21699
caramel nie zwracam ale od kilku dni czuje sie fatalnie. bardzo zle samopoczucie, rano wstaje to mnie wszystko boli, katar, zniechecenie, apatia, no i ogolna beznadzieja. przychodze z pracy to nie mam sily na nic. wczoraj mialem straszny bol glowy. nie wiem co mi jest. nie cwicze, odzywiam sie nieciekawie...

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27200
moze jakies chorobsko cie lapie?

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21699
ale nigdy tak dziwnie sie nie czulem... boje sie ze to jakis rodzaj wypalenia psycho-fizycznego... zyje w ciaglym stresie ogolnie. czesto nic nie moge zjesc bo zbieram mnie na wymioty. ale co ja bede sie zalil
trzeba zyc dalej i cieszyc sie tym co sie ma - ludzie maja gorzej

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
znajdz se jakas dupeczke hehe

Caramel ten twoj avatar jest BEZ SĘSU

Zmieniony przez - michal_bas w dniu 2006-09-10 12:47:18
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27200
masz cos do rybek? a w ogole to co wy sie tak ciagle do moich avkow przyczepiacie?

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
Milosz teledysk za***isty

a co do wypalenia to tak się kończy życie po 2h snu przy sporej ilości treningów , nauki i pracy więc nie ma się co dziwić bo ja bym się tak samo czuł , choroby napewno ciebie łapią bo odporność spada , regeneracji nie ma , wiesz chyba ze hormon wzrostu działa podczas snu ? obok insy najbardziej anaboliczny hormon który moze budować miesnie i spalać fat

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie przepadam za rybkami, choc wiem ze dziewczyny sie nimi podniecaja

a czepiamy sie bo zmieniasz je czesciej niz ja skarpetki

i nie wypelniajac profilu lamiesz regulamin
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
dobry

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + suple.

Następny temat

pomocy

electro
Polecane artykuły