SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SPAM POST

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 170775

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
To jest fascynującej niemal jak fanpejdż Bonusa BGC
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
Pandarek
Po ostatnich rewelacjach na temat długości igieł spodziewam się artykułu na 20 stron na temat:
Kawa do śniadania- mieszać w lewą, czy w prawą stronę?


Trzeba mieszać na zmiane by zachować rónowage, nie mozna mieszać caly czas w prawą strone bo na sreatynie/wspomaganiu może to spowodować znaczną dysproporcje roznych czesci mięśni przedramion, trzeba je pobudzać pod kazdym kątem, tak samo trzeba zmieniac ręke, raz lewa raz prawa, i to sie tyczy wszystkiego co robimy, srana, mycia, jedzenia, zmieniania biegów w samochodzie, ch** wie czego jeszcze, itp... a wiadomo że takie partie jak przedramiona właśnie najlepiej rosną od dużej ilosci powtórzeń wiec jak tak kręcimy łyzeczką w prawą strone 30sek-chcąc nie chcąć zrobimy te 30-40okrążeń łyżką a to już jest wystarczający bodziec do tego by coś tam w przedramionach zaczeło się dziać, dlatego tak wazne jest urozmajcanie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
HA, otóż nie.

Mieszamy w prawo, ale trzeba pamiętać, żeby gruchę zawsze walić lewą.
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
no ale lepiej bd na zmiane, raz lewa -raz prawa, wtedy mamy pewnosc ze rozwijamy miesnie rownomiernie

Ps. wie ktos co miało na celu podniesienie szntagi 140kg jedną ręką? nie chce być teraz złośliwy i się czepiać ale dla mnie to typowa pozerka która nic k***a, kompletnie nic dobrego nie wprowadziłą to treningu a jedyne co to może spowodować jakaś kontuzje, no lecz takim czymś sie pochwalić mozna ale by wrzucić dipsy z 90kg czy podciaganie z +50-60kg to jest problem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Bo to jest teraz ćwiczenie z czuciem mięśniowym, żeby być kulturystą i to tylko z pozoru jest "wyczyn" siłaczy cyrkowych. (Pomijam, że nie wiem co jest godne podziwu- moc chwytu w pasku? czy może plecy, które ponoć dźwigały 300 kg).

Swoją drogą uda trochę zmalały, jak nie są eksponowane od lustra w pozycji nogi razem, palce w kącie 90-120 stopni.
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892900
Też te udka mi się w oczy rzuciły. A co do tego czegoś na filmiku, to nie wiem czym on się chwali. Pamiętam jakoś z rok temu ktoś robił MC na 150kg to podszedłem tak z marszu i wziąłem jedną ręką, gdzie ja jestem leszcz w te klocki
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
mi sie w oczy glownie ten zylak rzucił, przej**anie wygląda, nie chciałbym miec czegos takiego :/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
To widocznie jest ćwiczenie na mięśnie Kegla, bo wrzuca filmik do dziennika i stara się nie złapać bólu dupy na kilka komentarzy wprowadzających głos rozsądku starający się go sprowadzić na ziemię.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Hekade
cv szamexy rozpoczął z Tobą wojne a Ty odpuszczasz?

ja bym proponował jakiś mały fejm w jego dzienniku


fejmu, ja? (po ślasku zebys skumał)

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2014-11-06 21:20:05
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453




01.11 Wrzucone, dzisiaj Antek nagle wyskakuje z nowa tezą?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Najwyższy czas zacząć!!!

Następny temat

Ćwiczenia ogólnorozwojowe

electro
Polecane artykuły