SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 141940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Śmiejecie sie z Antka a chlopak po prostu zbiera doświadczenie. Strollowal by go ktoś w jego dzienniku, przynajmniej by sie cos podzialo śmiesznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
moze wkoncu przekroczysz hubi ta magiczna setke

nie no, jakosciowo dobrze stoisz chyba wiec jak jeszcze pare kilo wleci to moze byc ciekawie


ja musze zrobic krate na lato ale dopiero jakos po majowce bo narazi mi sie nie chce %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Prz na MP jedziesz ofkors?
Własnie się dowiedziałem, że jednak jadę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Barszczyna
Uwaga, nowa teoria:

aNt
mało tego : organizm obciążony ciężkim treningiem, rygorem diety i pracą fizyczną naturalnie jest do zajechania... osoba wspomagająca się w takiej sytuacji jest bardziej naturalna od Was (naturali, przypis mój), gdyż organizm funkcjonuje prawidłowo, optymalnie, wszystko ze sobą współgra i jest kompatybilne.



Nie mam pytań

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
dla nas naturali jedynym wyjściem aby pozostać naturalami jest zacząć wbijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
No chyba,że natural nie pracuje fizycznie.Wtedy pozostaje on w pełni czysty i współgra z naturą.Chyba dobrze zrozumiałem przekaz Antoniusza?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Chekade, po co go trollować? Przecież sam to robi takimi tekstami.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
ronie220
No chyba,że natural nie pracuje fizycznie.Wtedy pozostaje on w pełni czysty i współgra z naturą.Chyba dobrze zrozumiałem przekaz Antoniusza?


ja w ogole NIC z tego nie rozumiem %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
ile cie wyniosly cale przygotowania?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najwyższy czas zacząć!!!

Następny temat

Ćwiczenia ogólnorozwojowe

WHEY premium