SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 141871

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A nie skasowali tego działu już?

Ktoś doszedł do wniosku, że to jednak kiepski pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Nie wiem.To nie była moja inicjatywa, więc nie jestem w temacie.Jak widać, nad naszym działem patronat objął IHS.Będą konkursy i będą nagrody.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Zmianę layoutu na komercyjny nie nazywałbym tak z rozpędu patronatem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Myślisz, że jestem głupi ?

Od lutego działamy z IHS.Teraz siedzimy w jednym z największych działów na SFD.
Jesteś tutaj doradcą, więc trzymaj poziom, pracuj i ripostuj lebiegów i lokalnych watażków.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
With great power comes great responsibility.

Byle kto nie może przecież zmieniać nazwy tematów w tym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
A Ty nadal cytujesz wujka Spider-man'a ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ale jajca, myślałem ze o tym spamiku wszyscy zapomnieli
Cvqraqfsadf: ja nie hejtowałem tego dmosila czy ki ch** jak sie tam nazywa, a mu po prostu powiedziałem grzecznie ze daremne/zalosne jest wstawianie codziennie fotki w tej samej pozie na fejsa gdzie jedyna zmiana to inne majtki, i jeszcze do tematu komus sie wdvpcać byle jak najwiecje ludzi fotke zobaczyło i napisało sweet komcia... potem do mnie na pw z jakimiś problemami pisał i niby ma wyj**ane na to że ludzie cisną z niego beke ale jakoś DZIWNYM TRAFEM od tygodnia żadnej foci na fb nie wrzucił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21555 Napisanych postów 30787 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870514
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najwyższy czas zacząć!!!

Następny temat

Ćwiczenia ogólnorozwojowe

WHEY premium