Moje wolne właśnie się kończy, nie jest to coś co mnie cieszy
Wypiska połowiczna bo miski nie liczę.
Trening
1. pompki na ławce(x max)
20
30
2. ściąganie drążka szeroko, wyciąg górny
15 x25kg/ 15 x30kg/ 15 x30kg
15 x25kg/ 12 x30kg/ 12 x30kg
3. unoszenie hantli bokiem
15 x3kg/15 x3kg/ 15 x3kg
15 x3kg/15 x3kg/ 15 x3kg
4. prostowanie na wyciągu, tric
15 x18g/ 15 x23kg/ 15 x27kg (jakoś tak to było,nie pamiętam)
15 x25kg/ 15 x30kg/ 15 x30kg
5. uginanie na wyciągu, bic.
15 x12kg/ 15 x12kg/ 15 x12kg
15 x15kg/ 15 x15kg/ 15 x15kg
Aero: rowerek---> nie wiem ile bo Ruda mi przykazała "dopóki nie skończę swojego treningu masz nie złazić" to z troski, na pewno
Wypiska połowiczna bo miski nie liczę.
Trening
1. pompki na ławce(x max)
20
30
2. ściąganie drążka szeroko, wyciąg górny
15 x25kg/ 15 x30kg/ 15 x30kg
15 x25kg/ 12 x30kg/ 12 x30kg
3. unoszenie hantli bokiem
15 x3kg/15 x3kg/ 15 x3kg
15 x3kg/15 x3kg/ 15 x3kg
4. prostowanie na wyciągu, tric
15 x18g/ 15 x23kg/ 15 x27kg (jakoś tak to było,nie pamiętam)
15 x25kg/ 15 x30kg/ 15 x30kg
5. uginanie na wyciągu, bic.
15 x12kg/ 15 x12kg/ 15 x12kg
15 x15kg/ 15 x15kg/ 15 x15kg
Aero: rowerek---> nie wiem ile bo Ruda mi przykazała "dopóki nie skończę swojego treningu masz nie złazić" to z troski, na pewno

Ale lubię i ja


Na uczelni 10h, od razu po na trening bo stwierdziłam że jak już zasiądę na dvpsku w domu to nie pójdę. To była dobra decyzja 