SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Też tak sobie myślę, żeby weekendy zrobić wolne od treningów i może wolne od WW

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7081
powiadomki on
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22674 Napisanych postów 32434 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892913
3.02.2014 - PLECY + KLATA



1a. Gironda dips 5x12/10/8/6/6
12x10 / 10x15 / 8x20 / 6x25 / 6x25

1b. Podciąganie nachwytem 5x max
13x / 10x / 9x / 8x / 8x

2a. Wyciskanie na maszynie siedząc 4x12/10/8/8
12x100 / 10x105 / 8x110 / 8x110

2b. Ściąganie wyciągu do karku 4x 12+15
12x55 + 15x30 / 12x55 + 15x30 / 12x50 + 15x30 / 12x50 + 15x30

3a. Wyciskanie hantli skos + / skos - 3x12 / max
12x + 14x27,5 / 12x + 12x27,5 / 12x + 8x27,5

3b. Wiosłowanie na maszynie jednorącz / oburącz 15x / max
15x + 20x30 / 15x + 19x30 / 15x + 18x30

+ aero 30 min po treningu, 20 min wieczorem

2 serie łączone - 3 seria






Super trening, bardzo szybko zrobiony. Przerwy krótkie, ciężary małe, ale pompa świetna Trochę już męczyło mnie dźwiganie dużych ciężarów, szczególnie przy tylu kcal, dlatego taka zmiana treningu.
W dipsach jeszcze spory zapas, robiłem bardzo wolne i dokładne ruchy. Drążek na maxa zrobiony, ale pewnie wraz ze spadkiem wagi te powtórzenia będą rosnąć Druga seria łączona miazga! Na maszynie niesttey trzeba było podczepiać krążków, bo za mało ma stosu, ale fajnie poszło Ściągania do karku dawno nie robiłem, i też dobrze je poczułem. 3 łączona trochę gorzej, bo ciut za mały ciężar dałem tu i tu.



1. Płatki Żytnie 100g + Supreme Whey 70g
2. Ryż brązowy 110g + indyk 250g
TRENING
3. Supreme Whey 50g
4. Ryż brązowy 110g + indyk 250g
5. Ryż brązowy 110g + indyk 250g
6. 7 jajek



SUPREME WHEY: 70g do śniadania, 50g po treningu
IRON PUMP: 20g przed treningiem
THERMO LIZZER: 2 kaps rano, 2 kaps przed treningiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3783
Śledzę diete i widać że tych kcal ubywa ubywa :D Niedługo ZOMBIE MODE się włączy xD
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22674 Napisanych postów 32434 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892913
4.02.2014 - BARKI + TRICEPS + BICEPS



1a. Wyciskanie hantli siedząc 5x8
8x35 / 8x35 / 8x35 / 8x35 / 8x35

1b. Unoszenie bokiem siedząc 5x10 + dropy
10x10 + 15x4 / 10x10 + 15x4 / 10x10 + 15x4 / 10x10 + 15x4 / 10x10 + 13x4 /

2a. Prostowanie z liną wyciągu górnego 4x10
10x50 / 10x50 / 10x50 / 10x50

2b. Uginanie hantlami leżąc na plecach 4x12
12x12 / 12x12 / 12x12 / 12x12

3a. Francuz z drążkiem wyciągu górnego 3x12 + dropy
12x35 + 16x20 / 12x35 + 15x20 / 12x35 + 14x20

3b. Uginanie z drążkiem wyciągu dolnego 3x15 + dropy
15x20 + 15x5 / 15x20 + 15x5 / 15x20 + 15x5

+ aero 30 min po treningu, 20 min wieczorem



Jakoś bez wielkich chęci zrobiony tren trening, ale pompka była niezła Do wycisku mógłbym jeszcze coś dodać, ale do unoszenia na pewno nie. Linka dość lekko, uginanie trochę ciężej. Ostatnia ss bez możliwości dołożenia



1. Płatki Żytnie 100g + Supreme Whey 70g
2. Ryż brązowy 110g + indyk 250g
TRENING
3. Supreme Whey 50g
4. Ryż brązowy 110g + indyk 250g
5. Ryż brązowy 110g + indyk 250g
6. 7 jajek



SUPREME WHEY: 70g do śniadania, 50g po treningu
IRON PUMP: 20g przed treningiem
THERMO LIZZER: 2 kaps rano, 2 kaps przed treningiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 72338
Też stawiam teraz na bardziej intensywne treningi niż mocowanie się z ciężarami, niskie kcal troche wykańczają ale damy rade, cały czas do przodu.
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22674 Napisanych postów 32434 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892913
Seba widziałem ostatnie foto na fejsie, ładna forma się robi, szczególnie nogi Musimy dać radę!

Tymczasem za chwilę wypiska z wczoraj -)
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22674 Napisanych postów 32434 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892913
5.02.2014 - NOGI



1a. Przysiad wąsko na suwnicy 5x15/12/10/8/8
15x105 / 12x115 / 10x122,5 / 8x130 / 8x130

1b. Uginanie leżąc 5x15/12/10/8/8
15x45 / 12x50 / 10x55 / 8x60 / 8x60

2a. Wyciskanie na maszynie 5x10 + dropy
10x200 + 20x150 / 10x200 + 18x150 / 10x200 + 15x150 / 10x200 + 10x150 / 10x200 + 10x200

2b. MCNPN z hantlami 4x10
10x35 / 10x35 / 10x35 / 10x35

3a. Prostowanie jednonóż / obunóż 5x12 / max
12x10 + 18x10 / 12x10 + 16x10 / 12x10 + 13x10 / 12x10 + 12x10 / 12x10 + 12x10

3b. Uginanie siedząc jednonóż / obunóż 3x12 / max
12x30 + 20x30 / 12x30 + 19x30 / 12x30 + 19x30

+ aero 30 min po treningu, 20 min wieczorem



Mega męczący trening, nogi w superseriach miażdżą. Najgorzej było przy wyciskaniu z dropsetami, miałem już ciemno przed oczami. Dopiero ostatnia ss na lajcie, tak na pompke



1. Płatki Żytnie 100g + Supreme Whey 70g
2. Ryż brązowy 110g + indyk 250g
TRENING
3. Supreme Whey 50g
4. Ryż brązowy 110g + indyk 250g
5. Ryż brązowy 110g + indyk 250g
6. 7 jajek



SUPREME WHEY: 70g do śniadania, 50g po treningu
IRON PUMP: 20g przed treningiem
THERMO LIZZER: 2 kaps rano, 2 kaps przed treningiem
BCAA PLUS: 20g po wieczornym aero

Dzisiaj pierwszy raz poszła porcja BCAA. Tak się prezentuje zaraz po wymieszaniu Smak bardzo ok, rozpuszczalność jak na BCAA - jak widać - też okey





Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2014-02-06 10:53:43
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
czemu bcaa po wieczornym aero? nie lepiej np dac miedzy siłowym a aero
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22674 Napisanych postów 32434 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892913
Bo wieczorne aero robię od razu po pracy, a posiłek jem dopiero po 2h. Między siłowym a aero idzie WPC, które potem zamienię na izolat.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST 50/50 - Viki - robimy forme :)

Następny temat

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

electro
Polecane artykuły