16.01.2014 - BARKI
1. Wyciskanie zza karku 5x5
5x102,5 / 5x102,5 / 5x102,5 / 5x102,5 / 5x102,5 + dropy 7x82,5 / 9x62,5
2. Wyciskanie na maszynie 8/8/10/12/15
8x102,5 / 8x102,5 / 10x97,5 / 12x92,5 / 15x87,5
3a. Podciąganie liny do brody 3x12
12x50 / 12x50 / 12x50 / 12x50
3b. Face pull 3x12
12x40 / 12x40 / 12x40
3c. Unoszenie bokiem 3x15
15x6 / 15x6 / 15x6
3d. Unoszenie w opadzie 3x20
20x2 / 20x2 / 20x2
4. Wyciskanie hantli 2x30
30x10 / 30x10
+30 min aero
Wycisk w pierwszej serii jakoś ciężko szedł, potem co raz lżej. Na maszynie też muszę już podczepiać ciężaru, bo stos się skończył. Gigant rozwalił barki, palenie ogromne

Po wyciskaniu hantelkami ręce jak bezwładne
Fota z ziomkiem który będzie wychodził na debiutach w men's physique. Fajnie porobiony, jakość mięcha na prawdę ma świetną

Tyle że on po treningu pleców a ja tak z marszu
1. Płatki owsiane 120g +
Supreme Whey 55g + mleko 250g
2. Makaron durum 145g + indyk 250g + słonecznik 20g
TRENING
3.
Supreme Whey 50g
4. Makaron durum 145g + indyk 250g
5. Makaron durum 145g + twaróg 250g + wiórki 10g
6. 7 jajek
SUPREME WHEY: 55g do śniadania, 50g po treningu
IRON PUMP: 20g przed treningiem
THERMO LIZZER: 2 kaps rano, 2 kaps przed treningiem
Dzisiaj po
Iron Pumpie na prawdę fajna pompka

Przeszkadza mi jedynie swędzenie po b-alaninie, ale to normalne
