SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 215249

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12532
No temat "pojedyncze pytania" w dziale odżywianie całkiem pasuje do pytania czemu ser śmierdzi rozpuszczalnikiem. Rozumiem że gdyby twój kurczak zaczął walić ropą też byś się nie przejął?

Zmieniony przez - Derris w dniu 2013-10-24 00:07:54
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
moze jakiś stary ser, źle go przechowujesz. Daj komuś innemu do powąchania moze jedynie CI się wydaje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
darecki88
domer
darecki88
Rozumiem;) ale jeśli wyszło mi 250g białka w diecie, z czego 120g to bialko zwierzęce + 60g sfd wpc, a reszta to białko roślinne to jest to dobre rozwiązanie?

Zmieniony przez - darecki88 w dniu 2013-10-22 22:44:12


Jakim cudem masz aż tyle białka pochodzenia roślinnego? Zjadasz 2kg warzyw i 8g węgli na kg masy ciała?


Zjadam ogólnie mówiąc 100g platków owsianych(12g) 300g ryżu/kaszy(ok 25-30g)oraz 150g chleba razowego(10g)dziennie + warzywa okolo 500g. Wychodzi z tego ok. 40-50g bialek roślinnych..Węgli wychodzi troche ponad 5g/kg mc.


Czyli 170g a nie 250g. Coś namieszałeś.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1551
Hej, male pytanko, ile wegli dla mezo, zeby nie otluscic sie za bardzo?
Cos o mnie - 69kg, 172cm wzrostu, 19 lat, trening 3x w tygodniu silowy FBW w domowych warunkach, brak aerobow/interwalow. Cel - masa. Wg programu Vitalmax moje zapotrzebowanie to 2750~. Przy 6g/kg strasznie sie otluszczam, przy 4,1g/kg nic nie idzie. Zwiekszyc do jakichs 4,5-5 ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2619 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36108
Sam musisz sprawdzić.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4419
czekolada gorzka 90 procent, czy moze byc jakakolwiek gorzka?

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39690
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23490
90% najlepsza, chociaż IMO tego się jeść nie da

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4419
jakos tako mi wchodzi rybka po rybce dzien za dniem

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
90% najlepsza, chociaż IMO tego się jeść nie da

Jasne, że się da

Kakao naturalne w formie płynnej również spoko.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

electro
Polecane artykuły