Szacuny
14
Napisanych postów
640
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
12532
No temat "pojedyncze pytania" w dziale odżywianie całkiem pasuje do pytania czemu ser śmierdzi rozpuszczalnikiem. Rozumiem że gdyby twój kurczak zaczął walić ropą też byś się nie przejął?
Zmieniony przez - Derris w dniu 2013-10-24 00:07:54
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6449
Napisanych postów
79269
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774618
darecki88
domer
darecki88
Rozumiem;) ale jeśli wyszło mi 250g białka w diecie, z czego 120g to bialko zwierzęce + 60g sfd wpc, a reszta to białko roślinne to jest to dobre rozwiązanie?
Zmieniony przez - darecki88 w dniu 2013-10-22 22:44:12
Jakim cudem masz aż tyle białka pochodzenia roślinnego? Zjadasz 2kg warzyw i 8g węgli na kg masy ciała?
Zjadam ogólnie mówiąc 100g platków owsianych(12g) 300g ryżu/kaszy(ok 25-30g)oraz 150g chleba razowego(10g)dziennie + warzywa okolo 500g. Wychodzi z tego ok. 40-50g bialek roślinnych..Węgli wychodzi troche ponad 5g/kg mc.
Szacuny
0
Napisanych postów
31
Wiek
32 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1551
Hej, male pytanko, ile wegli dla mezo, zeby nie otluscic sie za bardzo?
Cos o mnie - 69kg, 172cm wzrostu, 19 lat, trening 3x w tygodniu silowy FBW w domowych warunkach, brak aerobow/interwalow. Cel - masa. Wg programu Vitalmax moje zapotrzebowanie to 2750~. Przy 6g/kg strasznie sie otluszczam, przy 4,1g/kg nic nie idzie. Zwiekszyc do jakichs 4,5-5 ?