Ilość wyświetleń tematu: 120385

...
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dobrze że Jose daje pograć rezerwowym i rotuje składem. Mecz pod dyktando Realu, ale o mały włos a Ajax doprowadziłby do remisu 2:2, więc dobrze że Krystyna temat zakończył.

Bramka Karima - jak z gry komputerowej.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Portugalski szkoleniowiec Realu Madryt Jose Mourinho uważa, że w piłce nożnej powinna istnieć możliwość wzięcia "czasu" podczas meczów, aby trener mógł porozmawiać z zawodnikami.

- Powinna być możliwość zatrzymania gry na chwilę, tak jak w innych grach drużynowych. Pozwoliłoby to szkoleniowcom na chwilę rozmowy z piłkarzami. A jeśli to niemożliwe, to niech chociaż trenerzy dostaną większą "wolność" przy linii bocznej. Futbol byłby dzięki temu lepszy - powiedział Portugalczyk w wywiadzie dla jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych.

Królewskich, którzy po sześciu kolejkach mają na koncie 10 punktów, w niedzielę czeka starcie z odwiecznym rywalem Barceloną. Początek spotkania na Camp Nou o godzinie 19.50.
...

...
Ekspert
Bez sensowny pomysł,nic mnie tak nie wkurza jak np.w koszykówce w końcówce meczu przerwa za przerwą w efekcie czego zamiast mecz skończyć się powiedzmy za 2min to kończy się po 8 z czego 3/4 to przerwa zabijająca emocje

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-10-06 16:17:38

...
Tez mi sie nie podoba taki pomysl

Zmieniony przez - PTRQ_93 w dniu 2012-10-06 17:21:56
...
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Mou niech się wybierze do Londynu na rozmowę z Papą na temat "jak zmienić piłkę nożną". Wenger też uwielbia dzielić się swoim innowacyjnymi pomysłami

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Ekspert
Imo jedyna rzecz która powinna się pojawić to zapisy video,nic więcej

...
Znawca

Chyba zauważyłeś że kosz ma jednak inną specyfikę gry niż nożna?
Czas w koszykówce to w wielu przypadkach "zabieg" taktyczny, pozwala rozrysować zagrywkę dla zawodników i np. przenieść grę z własnej połowy na połowę rywala.

Co do sedna sprawy, to rozumiem ocb Jose, ale skoro FIFA i UEFA nie są w stanie wprowadzić głupiego sprawdzania powtórek telewizyjnych żeby było sprawiedliwie argumentując to "spowalnianiem gry", to tym bardziej ten pomysł nie przejdzie.

...
Ekspert
To raczej Mou powinieneś zwrócić uwagę ,a nie mi bo to nie ja wpadłem na "genialny" pomysł przeniesienia rzeczy z siatki czy kosza do pn .

Dobrze wiem że jest to "zabieg" taktyczny, ale mimo wszystko dzięki że postanowiłeś mi to wyjaśnić ,mi się rozchodzi o to że dla osoby nie będącym zagorzałym fanem tego sportu czyli takiemu tak ja,robienie w końcówce meczu przerwy za przerwą przy wyniku oscylujący wokół remisu jest strasznie wkurzającym i zabijającym w dużej mierze emocje.