SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

maxwell&piotrooo dziennik treningowy start 128s.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13362
Coś długo ci taki tren zajmuje xD :D ciśnij brachu :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
Kowanator długo, bo mam mało ciężaru na siłowni i jeżeli przyjdzie 2 typów zrobi MC czy cokolwiek innego ciężaru nie ma. Więc wiesz na wszystko ten czas schodzi.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
Panowie mam pytanie, czy opłaca się ćwiczyć na takim przyrządzie?
http://www.klubben.pl/sklep/tasmy_i_tubingi/prd,TUBING DO ĆWICZEŃ MSD 75m,rid,15961.html

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Lol, ja dzisiaj właśnie zamawiam takie taśmy rehabilitacyjne. Pytanie: w jakim celu chcesz tego używać?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
Pytam, bo mój kolega chce to kupić. Chce on ćwiczyć pod kątem siłowym... Zda to egzamin? Czy jest to głównie polecane do rehabilitacji?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13362
Nie jetem ekspertem w tego typu sprawach więc nie pomogę :D ćwiczyć sie da :Dale co zz tego bedzie :D:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
Trening 08.03.2012




Regeneracja: SEN 22:30-6:30

Trening:
Klata:
- pompki na poręczach 3 serie (6,4,4)
- wyciskanie leżąc 3 serie (12,10,8) 35kg/39/42
- wyciskanie na ławce skośnej (12,10,8) 25kg/29/32
- rozpiętki 3 serie (12,10,10) 6kg/6/7
Triceps:
- Wyciskanie francuskie 3 serie (12,10,10) 16kg/17/20
- Prostowanie ramion na wyciągu 3 serie (10,10,10) 25kg/30/35
- Pompki w podporze tyłem 3 serie (10,10,10)

Dieta:
7:00 120g owsianych, 300ml mleka, 2 łyżki kakao.

10:30 100g makaronu, 100g sera białego, dżem.

15:00 100g ryżu, 200g piersi.

19:00 ryz 100g, mleko 300ml, 500g bananow.

21:00 100g twarogu.
__________________________________________
Trening poszedł bardzo przyjemnie.
WL i skos jest trochę zapasu.
Dieta trzymana tak sobie.
Spadam pograć w csa!
Cya

Zmieniony przez - maxwell1 w dniu 2012-03-08 19:31:39

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
na dobranoc w dniu kobiet.:D


Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18065
Ten posilek o 19 to jest potreningowy?? IMO brak dobrego zrodla bialka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
poczes tak, to jest posiłek po treningowy. Zawsze wpada jeszcze 200-300g piersi. Tylko że wczoraj za mało ugotowałem i dupa.

Jeszcze przyjdzie czas

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szaffiii - masa na zimę!

Następny temat

trening PPL, prosba do znawcow. czy da rade urosnac? JEST ANKIETA

electro
Polecane artykuły