SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346000
Paawo daj wolności tej sklepowej którą widziałem z rodziną w orszaku 3 króli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ależ oczywiście wolność dla wszystkich.!!!
Miałem wątpliwości ale teraz jestem za wolnymi niedzielami, oczywiście w miarę możliwości.Taki jestem wolnościowiec.
Nie wiem tylko o jakiej wolności mówisz dla kobiet w kościele ale może żyjemy w innych rzeczywistościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607849
Paawo dziś nawet siłownie zamknięte
A te wolne niedziele z perspektywy niektórych znajomych pracujących w sklepie to o kant d... rozbić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki
Paawo dziś nawet siłownie zamknięte


zaprzeczam, moja czynna, ale ja jutro dopiero ruszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem Viki, że o kant, gram wioskowego głupka ale swoje wiem, i pracowałem w swoim życiu i firmę prowadziłem i ludzi zatrudniałem i .....mniejsza z tym.
Ważne że politycy i kościół również, wszystko co robią, to dla dobra ludzi.
Tsu jaka żabka? Najpierw mam trzy paśniki dla saren potem dwie ambony myśliwych (zbieram się od jakiegoś czasu żeby je porąbać)
dalej sadzawkę dla dzików. Obwodnica a za nią sklep wiejski, który już nie jest wiejskim i był zamknięty, dalej pola i mały sklepik z łopatą do odśnieżania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acha... to może ktoś krowy hoduje i można śmietany kupić, ubić i lody gotowe, dodasz białka i juz nawet smakowe będąJa tam wolałabym wolne soboty... ale cóż...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607849
Paawo zazdroszczę takiej okolicy, naprawdę. Ja bym mogła w dziczy mieszkać, przynajmniej tereny do biegania bym miała

Tsu własnie koleżanka ostatnio narzekała, że kiedyś miała i niedziele wolne i soboty, a teraz w soboty już ciężko wolne dostać. No i w sobotę kończy dużo później, a w poniedziałek trzeba zaczynać wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
Viki
Paawo dziś nawet siłownie zamknięte


zaprzeczam, moja czynna, ale ja jutro dopiero ruszam


Ja mam też taką zawsze otwartą. Właśnie jestem

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeprowadziłeś się w Bieszczady, bo widzę owce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627660
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziesiąty wymiar @-)

Następny temat

Jezoo - piętno stalowego kręgu

WHEY premium