SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrowe osoby, które przyjmują aspirynę, aby zapobiegać zawałom serca, mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku - wynika z badań.

link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
paawo
Zdrowe osoby, które przyjmują aspirynę, aby zapobiegać zawałom serca, mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku - wynika z badań.

link


ale problemy czy też szkody opisane tu łatwo chyba zauważyć, chyba że ktoś ma regularne krwotoki a nadal bierze bez dlaszej konsultacji bo kazali no to wtedy faktycznie szkoda

średnie te linki w kontekście zdania "życie Ci niemiłe" ale ok, zdążyłem się już przyzwyczaić że w Twoich wypowiedziach zachęcających do przemyśleń czy gdzie trzeba czytać pomiędzy wierszami mało jest konkretów
bardziej kij w mrowisko

jedynie z czym mogę się zgodzić to że leków nie powinno się łykać jak tik taki, ale od łykania leków dostępnych bez recepty do zakończenia żywota droga daleka i porównanie trochę niewspółmierne, więc chyba bardziej skłaniam się ku wypowiedzi ajazego, że zdrowym osobnikom małe dawki leków nie zaszkodzą


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-08-06 12:13:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
od łykania leków dostępnych bez recepty do zakończenia żywota droga daleka

A ja sądzę, że wcale niedaleka.
kabo9
zdrowym osobnikom małe dawki leków nie zaszkodzą

No cóż mogę na to odpowiedzieć? Może masz rację, wszystko dla ludzi - wódka, papierosy, sterydy, martwy ciąg na garbie i do tego jeszcze teraz małe porcje leków. Cieszę się że tak pięknie się różnimy, rzekłem mądrze i idę nakarmić zwierzynę, bo głodna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
kabo9


jedynie z czym mogę się zgodzić to że leków nie powinno się łykać jak tik taki, ale od łykania leków dostępnych bez recepty do zakończenia żywota droga daleka i porównanie trochę niewspółmierne, więc chyba bardziej skłaniam się ku wypowiedzi ajazego, że zdrowym osobnikom małe dawki leków nie zaszkodzą



A ja mam inne zdanie Po pierwsze lekami bez recepty krzywdę można sobie zrobić i nawet żywot zakończyć jak ktoś sie postara. Po drugie jak ktos zdrowy to po co mu lek? Żadna substancja nie pozostaje obojętna dla organizmu i w jakims tam stopniu zawsze na coś wpłynie. Bardziej lub mniej, pozytywnie lub negatywnie. A następstwa moga byc różne. Akurat wychodzę z założenia, że jak nie trzeba to po co brać? A jak trzeba to też lepiej się dobrze zastanowić Bo każą brać leki i zmiast tydzień człowiek męczy się 3 tygodnie z zatokami A biznes się kręci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Przeniosłem coby Ajazemu bajzlu nie robić

paawo
To jeszcze do szajby słowo, Ty się dobrze czujesz? Taki pakiecik (nikotynka i polopirynka)?



Nigdzie nie pisałem o zasadności czy też jej braku, stosowania polopirynki tym bardziej w połączeniu z nikotyną. Proszę nie wkładać mi w usta słów (tekstu) które nie padły.
Pisałem o jej zastosowaniu w sportach wytrzymałościowych i dodałem że lepszym rozwiązaniem jes utrzymanie odpowiedniego nawodnienia niż rozrzedzanie krwi kwasem acetylosalicylowym.

Upraszam o czytanie ze zrozumieniem
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki
kabo9


jedynie z czym mogę się zgodzić to że leków nie powinno się łykać jak tik taki, ale od łykania leków dostępnych bez recepty do zakończenia żywota droga daleka i porównanie trochę niewspółmierne, więc chyba bardziej skłaniam się ku wypowiedzi ajazego, że zdrowym osobnikom małe dawki leków nie zaszkodzą



A ja mam inne zdanie Po pierwsze lekami bez recepty krzywdę można sobie zrobić i nawet żywot zakończyć jak ktoś sie postara. Po drugie jak ktos zdrowy to po co mu lek? Żadna substancja nie pozostaje obojętna dla organizmu i w jakims tam stopniu zawsze na coś wpłynie. Bardziej lub mniej, pozytywnie lub negatywnie. A następstwa moga byc różne. Akurat wychodzę z założenia, że jak nie trzeba to po co brać? A jak trzeba to też lepiej się dobrze zastanowić Bo każą brać leki i zmiast tydzień człowiek męczy się 3 tygodnie z zatokami A biznes się kręci


ale ja przecież nie napisałem żeby brać bez uzasadnienia dla samego brania - nawet wręcz przeciwnie (zdanie o tikitakach )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
paawo
Cieszę się że tak pięknie się różnimy

też się cieszę bo wychodzą z tego jakieś dyskusje, a nie tylko poklepywanie po pleckach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Kabo

kabo9
więc chyba bardziej skłaniam się ku wypowiedzi ajazego, że zdrowym osobnikom małe dawki leków nie zaszkodzą


A ja uważam ze jak zdrowy to nie potrzebuje i zaszkodzić jednak może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też Was bardzo lubię ale teraz lecę na dworzec, odezwę się.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O dziewiątej rano mam przesiadkę tylko jeszcze nie wiem gdzie,

Cd.
USA iUSA
Australia Australia
takie tam takie kwiatki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziesiąty wymiar @-)

Następny temat

Jezoo - piętno stalowego kręgu

WHEY premium