SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieje że nie rozpętam jakiejś g****burzy ale jakiekolwiek przeliczniki są głupotą. Nie mam nic przeciwko temu aby się pobawić na jakiś tam dziwnych zasadach ale nie można tego traktować śmiertelnie poważnie. Konkurs Bring sally to bardzo fajna zabawa ale zastosowanie wilksa do konkurencji w zasadzie wytrzymałościowej to bzdura. Konkurs Panteona tak samo, oczywiście to nie zarzut do organizatorów, bo jakoś trzeba było zrobić, aby wszyscy razem się bawili, sam nie wiem jak. Wiem natomiast że rozpatrywanie tego w tylko w kategorii sportowej jest błędem. Sam Wilks też jest problematyczny faworyzuje lżejszych zawodników. We wszystkich sportach są albo oddzielne klasyfikacje dla kobiet i mężczyzn i często kategorie wagowe albo jedna kategoria dla wszystkich. Nie przychodzi mi do głowy żaden sport w którym się wprowadza jakieś przeliczniki, ułatwienia, rozróżnienia w ramach jednej kategorii.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
paawo
Mam nadzieje że nie rozpętam jakiejś g****burzy ale jakiekolwiek przeliczniki są głupotą. Nie mam nic przeciwko temu aby się pobawić na jakiś tam dziwnych zasadach ale nie można tego traktować śmiertelnie poważnie. Konkurs Bring sally to bardzo fajna zabawa ale zastosowanie wilksa do konkurencji w zasadzie wytrzymałościowej to bzdura. Konkurs Panteona tak samo, oczywiście to nie zarzut do organizatorów, bo jakoś trzeba było zrobić, aby wszyscy razem się bawili, sam nie wiem jak. Wiem natomiast że rozpatrywanie tego w tylko w kategorii sportowej jest błędem. Sam Wilks też jest problematyczny faworyzuje lżejszych zawodników. We wszystkich sportach są albo oddzielne klasyfikacje dla kobiet i mężczyzn i często kategorie wagowe albo jedna kategoria dla wszystkich. Nie przychodzi mi do głowy żaden sport w którym się wprowadza jakieś przeliczniki, ułatwienia, rozróżnienia w ramach jednej kategorii.





Ja się z zgadzam z cała Twoja wypowiedzią . Jak to miło mądrego posłuchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
i zayebiście, jak wprowadzimy na 8 startujących podział na płeć i kategorie wagowe to każdy będzie mistrzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
kabo9
i zayebiście, jak wprowadzimy na 8 startujących podział na płeć i kategorie wagowe to każdy będzie mistrzem


Kabo przecież u nas w dziale każdy jest mistrzem, już przez samo to że trenujemy a nie tetryczejemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
I koniecznie konkurencja dla Blondynek - bo ja nie jestem ta sama klasa co Tsu i Nene....

Jak zrobią dla blondynek, to też się załapię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
Chciałabyś:)
Oni by chcieli, żebyś Ty i Nene startowała najlepiej na równi z nimi, przeliczniki im przeszkadzają... Złej baletnicy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Chciałabyś:)
Oni by chcieli, żebyś Ty i Nene startowała najlepiej na równi z nimi, przeliczniki im przeszkadzają... Złej baletnicy...

Właśnie się obawiam, że w końcu w jakimś regulaminie znajdzie się na mnie specjalny zapis „tej Pani już dziękujemy”...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Chciałabyś:)
Oni by chcieli, żebyś Ty i Nene startowała najlepiej na równi z nimi, przeliczniki im przeszkadzają... Złej baletnicy...

Którzy oni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Tak, tak a jak ja chciałem małe fory dla dziadków to nikt sie nie chciał zgodzić . Dziewczyny wszystkie tu jesteście super i nawet bez tych przeliczników jesteście w czołówce i przegrać z wami to nie wstyd, a rywalizować to przyjemność
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziesiąty wymiar @-)

Następny temat

Jezoo - piętno stalowego kręgu

WHEY premium