SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627676
Czekaj - jeszcze sie stęsknisz za naszą atencją. Jesteś w Dziale 35+ i chciałbyś, zeby jakieś dziewice sie Tobą interesowały??? Matki mu sie nie podobają, no tego jeszcze nie grali..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A w ogóle to nie znam sie na pozach internetowych i tym podobnych eksperymentach społecznych, nie usiłuje wpływać na innych ludzi, dość mam pracy we własnym ogródku... i generalnie raczej sie przystosowuje, niż staram zmienić rzeczywistość. Może to niezbyt chlubne, mało ambitne i w ogóle do kitu podejście... ale przynajmniej łatwiej nad tym zapanować, niż brać odpowiedzialność za wszystko, co się oswaja i wzrusza z podstaw...
Taka mnie naszła refleksja... ale jak Paawo juz dziennik nie potrzebny, to może sie nie pogniewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Czekaj - jeszcze sie stęsknisz za naszą atencją.

Prawda

Paatik
Jesteś w Dziale 35+

Tys Prawda

Paatik
chciałbyś, zeby jakieś dziewice sie Tobą interesowały

g**** Prawda

Paatik
Matki mu sie nie podobają

Fałsz







Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-12-20 21:40:02
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1810 Napisanych postów 2917 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73532
Ale żeby na forum sportowym od matek wyzywać?!
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ach, ach jakby mi ktoś powiedział, że jestem dobry, opiekuńczy, kochający jak prawdziwy ojciec, tobym był chyba zadowolony.
A na komplementy że niezłe mam piersiowe albo czwórki to niekoniecznie.
Ale ja jakiś dziwny jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm.. trochę się pogubiłam w tych pozach Paawo i już nie wiem, czy chcesz być bardziej męski, czy ojcowski... czy może obrońca uciśnionych jednak albo 3w1...
piersiowe tez byśmy skomplementowały z pewnością, jakbyś raczył pokazać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311211
Hmmm..nie od dziś wiadomo, że mamuśki są de best
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tsubame33
Hm.. trochę się pogubiłam w tych pozach Paawo i już nie wiem, czy chcesz być bardziej męski, czy ojcowski... czy może obrońca uciśnionych jednak albo 3w1...
piersiowe tez byśmy skomplementowały z pewnością, jakbyś raczył pokazać

Nic z tych rzeczy, wystarczy że jestem ponadprzeciętnie inteligentny i szczupły.
A zarzuty o nieszczerość nietrafione, poza to nie to samo co udawanie, to raczej forma egzystencji w pewnym środowisku niezbędna do przetrwania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo

A zarzuty o nieszczerość nietrafione, poza to nie to samo co udawanie, to raczej forma egzystencji w pewnym środowisku niezbędna do przetrwania.

Ok, niech tak będzie, ja sie ma pozach nie znam... wolałabym bez, ale jak mus to mus w każdym razie przetrwanie popieram, nawet bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tsu ja nie rozumiem, wyczuwam autentyczne pretensje, rozżalenie nie wiem jak to ująć.
Chodzi Ci o to, że wspomniałem o tej pozie? No każdy z nas takową ma, spotkałem kilka osób tak w realu i uwierz mi, wiem co mówię, te osoby nie są dokładnie takie jak na forum. I ja też jestem zapewne inny, nie wiem czy gorszy czy lepszy ale trochę inny.
A domaganie się bezwarunkowej szczerości, chyba nic dobrego nie wniesie, w realu zresztą też.
Choć jestem otwarty, jak chcesz możemy spróbować, tylko mam śmiertelnie poważnie o sobie czy o Tobie a może o wszystkich i o wszystkim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziesiąty wymiar @-)

Następny temat

Jezoo - piętno stalowego kręgu

WHEY premium