SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy debiut w listopadzie 2023-dla nowych i nienagrodzonych jeszcze forumowiczów

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 2103

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Działamy dalej.
Pora na listopad i Wasze nowminacje.
Reszta będzie się odbywac tak samo-pod koniec miesiąca ankieta i głosowanie.
Zapraszamy do zabawy.

...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Zulek gdzieś przepadł-poczekamy do końca soboty,nie nie będzie kontaktu ,nagroda przejdzie na kogoś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Nowy miesiąc ,nowa nominacja:
Tm razem nominuję Dziar60 (mam nadzieje ,że się znów nie zawiodę )

Temat ciekawy,bo widzę,że jest dyskusja a to w końcu chodzi

Polecam

https://www.sfd.pl/Kulturystyka_na_Keto_-t1225301.html


Zmieniony przez - masti w dniu 2023-11-02 21:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Spróbujemy jeszcze raz,może tym razem nam Bartek gdzieś nie przepadnie ?

Czyli nominuję Bartek a poniżej link do jego tematu :

https://www.sfd.pl/REKOMPOZYCJA_Powrót_do_świata_żywych_z_boską_motywacją_:_-t1218429-s7.html#post-20156723 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345979
Masti ,dlaczego robisz to na siłę ??
A i chyba nominacje są bardziej na koniec terminu a nie w pierwszych dniach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie to nawet zniechęciły te nominacje, bo nie chce brać udziału w wyścigu po proszek. Najadłem się tego na kilogramy i stwierdziłem,że to tylko strata kasy i i nie zastąpi porządnego racjonalnego żarcia i tu nie mówię już o postępach w treningach,ale o zdrowiu. Tymi proszkami chemicznymi to co najwyżej to można stodole malować !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Jawor-kilka razy juz to pisałem-wiesz co.
Co do nominacji-np na filmowego Oskara też nie są w dniu wyboru i przyznania nagrody tylko kilka miesięcy naprzód.
A po co to chyba każdy wie.

A jak ktoś nie wie-krótkie wytłumaczenie :

Nominacja do nagrody pełni kluczową rolę w uznaniu i wyróżnieniu osiągnięć jednostki lub dzieła w danej dziedzinie.
Stanowi publiczne uznanie za wybitne osiągnięcia i wkład w swojej dziedzinie.
Nominacje umożliwiają szerokiej publiczności i ekspertom zwrócenie uwagi na wyjątkowe osiągnięcia, podnosząc ich prestiż.
Dodatkowo, nominacje wpływają na rozwój kariery laureata, zwiększając jego lub jej widoczność oraz otwierając nowe możliwości zawodowe.



Dzierek-ty zawsze nie na temat i nie w tej formie.

Po pierwsze to nie temat na takie dywagacje a po drugie takie ogólniki do niczego nie prowadzą.
...
Napisał(a)
Usunięty przez masti za pkt 9 regulaminu
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345979
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro nie na temat nominacji,sztucznym naciąganiu wszystkiego i nagród w postaci odżywek,konkursach ,że pozal sie Boze pisałem to przepraszam.
Czy wy moderatorzy kochani nie widzicie ,że to nie działa?
Tu jest potrzebna świeża krew ,lepsza odzież może też.



?si=UcesK6SWGDgZb_JH




?si=LZsLCoFB1krtx1Jg






Zmieniony przez - Dziar60 w dniu 2023-11-13 09:58:51
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Dziarek-nic z tego nie rozumiem co napisałeś :)

I po co te filmiki z babkami na testosteronie?
Na moje filmy z kulturystami to narzekałeś ,że są na bombie.

Coś tu się nie chyba nie zgadza...... :)

Co do odzieży-nasz sponsor specjalizuje sie w suplementach i dla sportowców i prozdrowotne.

Z odzieżą ciężko,czasem dostaliśmy koszulki z serii reklamowej a nie takie dostępne na sprzedaż .


Jawor- piszę po raz kolejny-nie wchodż w moje tematy.
Potrafisz tylko siać bezpodstwane oskarżenia i wrogość .
Sam się przeniosłeś do innego działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo ta pani jest ładna i zostanie może mja trenerka personalna ),robi bardzo ładnie technicznie ćwiczenia. Twoje chłopaki to brzydale z jakas sztucznie wyhodowana tkanka, bo zdrowymi sylwetkami i mięśniami tego nie można nazwac.Trzeva propagować zdrowa kulturystykę raczej.Nie wiem jak innych ,ale te przerośnięte mutanty mnie bardziej zniechęcają do cwiczen.
Z odzieżą zupełnie mnie nie zrozumiałeś, ale już nie chce tego tematu rozwijać.





Zmieniony przez - Dziar60 w dniu 2023-11-17 13:19:46
...
Napisał(a)
Usunięty przez masti za pkt 9 regulaminu
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345979
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kulturystyka na Keto

Następny temat

Promowanie sportowców naszego działu w listopadzie 2023

WHEY premium