SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sopot 2015 - Debiut ?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
Witam wszystkich

Mam na imię Bartek .
Jestem nowym uczestnikiem forum SFD.
Sportami sylwetkowymi interesuje się od dawna a trenuję od ładnych paru lat...
Trenuje sam dla siebie, dla lepszego (mam nadzieję ) wyglądu, samopoczucia i przede wszystkim zdrowia...
Nigdy nie miałem jakiejś super sylwetki ale nie była ona równiez jakąś moją obsesją...
Na co dzien trzymam dietę, trenuję regularnie-ostatnio w systemie : 3 dni treningu, dzien wolny...
Zdaję sobie sprawę, że nie jestem już (niestety) najmłodszy i są pewnie ograniczenia z racji wieku np.metabolizm.
Postanowiłem jednak w tym roku podejść do kwestii uzyskania jak najlepszej (jak na moje warunki) sylwetki na okres wakacyjny i z początkiem kwietnia rozpocząłem okres redukcji powiązany z rygorystycznym trzymaniem diety oraz zwiększeniem intensywnosci treningów...zarówno siłowych jak i aerobowych...
W mojej ocenie idzie mi całkiem nieźle ...od początku kwietnia zjechałem z wagi ok 100 kg do 90,5 przy wzroście 184 cm...
Niedawno pojawiła się myśl , iż może spróbowałbym pokazać się na zawodach w Sopocie...
Udział w takich zawodach zawsze wydawał mi się fajną przygodą...
Moje warunki nie pozwalają mi na wiele więc pozostaje mi start w fitness plażowym powyzęj 178 cm...
Zamieszczam poniżej zdjęcie jak to się prezentuje na dzień dzisiejszy i prosiłbym o realną i rzetelną oceną czy w Waszej opinii warto jest spróbować.
Z gory dziękuję za przeczytaie tego postu.
Pozdrawiam.


...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
RedAlert]Trudno powiedzieć co w danej chwili sędziowie oceniają priorytetowo proporcje, umięśnienie, wycinkę.

Ano właśnie...ten kolega z nr.27 był chyba 2-gi w Opolu (wygląda na jednego z większych) i zdaje się , że dwa tygodnie temu na Olimpii w Hiszpanii był 5 (czyli wszedł do finału)...sam już nie wiem jak to oceniają...co zawody to inaczej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jak dla mnie to startuj , a rzetelną informację na temat predyspozycji do danej kategorii dostaniesz tu:
https://www.sfd.pl/OCENA_PREDYSPOZYCJI_SOMATYCZNYCH_DO_UPRAWIANIA_SPORTÓW_SYLWETKOWYCH_NA_PODSTAWIE_ZDJĘ-t1030754.html
tylko najlepiej daj zdjęcia zgodnie z wymaganiami bo na tym średnio coś widać

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Startuj śmiało, ja też się wybieram. Bez względu na predyspozycje somatyczne formę zweryfikuje scena i sędziowie. Na zdjęciu wygląda to bardzo dobrze.


Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2015-06-22 16:21:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
ojan


Czytałem oczywiście ale dziękuję za podpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
RedAlert
Startuj śmiało, ja też się wybieram. Bez względu na predyspozycje somatyczne formę zweryfikuje scena i sędziowie. Na zdjęciu wygląda to bardzo dobrze.



Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2015-06-22 16:21:12


Hej, dziękuję za opinię.To będzie dla mnie przetarcie...Na dzisiaj jednak ważę chyba wciąż za dużo...- 90,5 kg...Nie wiem jak to będzie jak zjadę jeszcze ze 3-4 kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
W tej kategorii nie liczy się waga ciała!
Nie masz wyglądać jak kulturysta! klasyczny! (w ogóle nie jak kulturysta).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Zgadzam się z Janem, nie można wyglądać jak klasyk. Musi być warstwa tkanki tłuszczowej. Ja startując w męskiej byłem za bardzo wycięty. W Sopocie powinno być inaczej. Widzimy się na zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
RedAlert
Zgadzam się z Janem, nie można wyglądać jak klasyk. Musi być warstwa tkanki tłuszczowej. Ja startując w męskiej byłem za bardzo wycięty. W Sopocie powinno być inaczej. Widzimy się na zawodach.


No właśnie powinno...kolega co wygrał w Opolu ważył 84 kg, a w Kielcach przy wadze 91 kf nie wszedł nawet do 6-tki...więc dociętym chyba trzeba trochę być...trudno czasem zrozumieć te kryteria ocen ...ale widzimy się na bank :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
no niestety ale w tej kategorii co zawody to inne kryteria oceniania
próbuj ,nie masz nic do stracenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta+trening na redukcję tkanki tłuszczowej

Następny temat

Dziennik Vol. 2. Różne drogi, jeden cel ;-)

WHEY premium