SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na siłe dla was

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 214447

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez van damme za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
tez wam tak barki rozpier**** ten trening? u mnie masakra dopoki seria trwa jest ok, ale przy odstawianiu sztangi jest istny koszmar,czuje jakby mi stawy odrywalo : /
ale nie powiem efekty za***iste
miskarb,poki co 7kg na lawie przyszlo ale to dopiero poczatek
ktos juz wczesniej pisal to,ale powtorze jeszcze raz,miesnie faktycznie inaczej zaczynaja pracowac,klate wytrzymalsza mam, moge wiekszym ciezarem machnac wiecej razy,generalnie miodzio
tylko te barki cholerne,od dawna mialem klopot z prawym barkiem ale to jest przegiecie teraz

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
Ja na Twoim miejscu zmiejszył bym obciążenie i robił bardzo wolne techniczne powtórzenia. Wiesz dla mnie zdrowie jest najważniejsze, nie wiem jak dla Ciebie. Kup ARTROX vitalmaxa i bierz 20g dziennie, a najlepiej zestaw na stawy w sklepie sfd (chyba jeszcze jest dostępny)powinno pomóc.

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1287
na silowni moge powiekszac ciezar na klate minimalnie o 2,5 kg np z 60 na 62,5. stanowi to wiecej niz 5 % czy mimo to bedzie dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
2,5 może być

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27795
Czesc.Ustalilem sobie ze bede robil ten trening w pon,pt,sr,pon,pt itd.Mam pytanie chcialbym cwiczyc wszystkie partie,co mam robic dzien przed treningiem klatki plecy czy barki.Z kolei po treningu klatki cwiczac barki chyba tez nie za dobrze.Moglby mi ktos doradzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2340
Czytając troche postów dochodzę do wniosku że ten trening nie jest dobry efektywny jak ktoś już ciska ok. 150kg natomiast dla początkujących jest nie polecany-zwłaszcza schodzenie poniżej 3 powtórzeń.
Dlatego sam zamierzam przerobić ten trening gdy cisne 100kg a mój staż bedzie już ok 2lat. Proszę o jakieś opinie mojej wypowiedzi

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Zaciekawił mnie bardzo ten trening dlatego tesz poszperałem troche w necie i znalazłem coś więcej na jego temat na tej stronce http://www.strengthcats.com/CP-GVT.html za tydzień zaczne go trenować.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
Czołem.Ćwicze już 8 miesięcy jednym planem i postanowiłem go zmienić.Własnie na taki jak ten,ćwicząc klate 2x w tygodniu.Mam prośbe.Mógłby mi ktoś rozpisać taki trening(serie,powtórzeniam,ciężar,ćwiczenia) uwzględniając to że nie ćwicze nóg,rekord na płaskiej -100 kg.I jakimi sumplementami ewentualnie się wspomagać.Narazie jestem tylko po 1 kuracji odrzywkowej,którą niedawno skończyłem w zwiącku z tym jaka powinna być przerwa od kolejnego startu z suplami.(brałem 2 rodzaje kreatyny,gainera i glutamine).Zależałoby mi na treningu 3 do 4 razy w tygodniu.Licze na to,że ktoś sie zlituje i zrobi dla mnie taką rozpiske :) podziękuje najlepiej jak potrafie. Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
nie wiem czy jeszcze obserwujesz ten temat i czy jeszcze pamietasz ale te 20 kg zrobiles tez na kreatynie czy na samym tym treningu? wlasnie koncze 3 cykl z mono z ktorego nie jestem zadowolony(stagnacja jak ***jem strzelil i chcialbym jeszce poprawic wynik w wyciskaniu

Zmieniony przez - kuba1989 w dniu 2006-02-10 22:37:20

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sie dzieje Z Jarkiem Dymkiem ?

Następny temat

Rzygac sie chce...

WHEY premium