SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na siłe dla was

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 214489

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
Fairdo czytales moja wypowiedz wczesniejsza ? ;) tam zauwazysz ze np. ja mam takie problemy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
FairDo ja też się zastanawiam nad tym samym

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2506
hymm , przeczytałem wszystko i troszke mnie zaciekawił ten "typ" treningu.

z tym ze teraz mam plan 3 dniowy i jak mam go zamienic. samej klaty nie chce narazie cwiczyc , i jedynym wyjsciem jest chyba to :

1. klatka + barki + triceps
- wyciskanie płasko 10 serii
- podciąganie sztangi wzdłóż ciała do brody 5 serii
- pompki na poręczach 5 serii
2. wolne
3. plecy + biceps
- podciąganie szeroko do klatki 5 serii
- uginanie sztangi stojąc 5 serii
4. wolne
5. to samo co 1.
6. to samo co 2.
7. to samo co 3.

na dzien dzisiejszy uwazasz ze jest jakis inny lepszy plan ?

Niepatrz na to co zrobiłes, tylko na to co mozesz zrobic .....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
nie wiem na jakiej zasadzie to dziala ale wiem ze tak jest ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
Gawdzik - pomyłka bo od 2-3 treningów na tydzień , jeśli masz zamiar ćwiczyć też inne partie to musisz doliczyć to że organizm je też bedzie musiał zregenerować - robiac tylko ławe organizm skupia sie na jednym , nacisk na układ nerwowy nie jest taki duży i wszystko przebiega szybciej , natomiast jesli robisz nie dość że wszystkie partie to jeszcze chcesz poprawić siłę w wyciskaniu [ a to znaczy duże ciężary ] to twój organizm bedzie miał dużo do roboty żebyś się nie przetrenował i żeby się dobrze zregenerowac bedzie potrzebował wiecej czasu , z tego względu taki rozstaw

FairDo - nie wiem o co ci chodzi , co źle napisałem ? jak umiesz to popraw , prosze

"czyli caly czas jednym ciezarem po 6 jak zrobie 5 seri po 6 powtorzen to nastepnym razem 7 powtorzen a jak znowuu zrobie to 8 i jak to mi sie uda to zwiekszyc ciezar i robic po 6 i tak w kolku w kazdym cwiczeniu oprcz klaty ? ;) " - tak , własnie tak

"a teraz wyciskanie zolnierskie to wyciskanie na barki przodem w staniu ? ;) " - dokładnie o to chodzi

"jesli tak to czy moge robic zamiast lub dodatkowo wyciskanie na tyl w siedzeniu lub wyciskaniu w siedzeniu na przod oczywiscie na barki ;)" - tzn. tu to musisz sam wybrac , napisałem wyciskanie żołnierskie bo jak dla mnie jest najlepsze tz. angażuje praktycznie całe barki , pozwala mi podnosić duże obciążenie , angażuje oprócz barków bardzo dużo mięśni [ w wiekszosci stabilizujacych ] choć nie tylko - wydaje mi sie ono najlepsze -- ale to nie ma byc plan dla mnie tylko dla ciebie -- musisz sam wybrac które najlepiej przećwiczy całe twoje barki , jak dla mnie wszystkie są dobre ale najlepsze jest żołnierskie


Gulises - sam plan mi się podoba [ tzn. cwiczenia itd. ] ale zmieniłbym trochę ułożenie

zrób sobie taki typowy plan a-b-a-b-a-b itd , wiesz o co mi biega , w takim rozkładzie ; poniedziałek - środa - piatek

czyli bazując na tym co napisałeś , mianowicie ;

1. klatka + barki + triceps
- wyciskanie płasko 10 serii
- podciąganie sztangi wzdłóż ciała do brody 5 serii
- pompki na poręczach 5 serii
2. wolne
3. plecy + biceps
- podciąganie szeroko do klatki 5 serii
- uginanie sztangi stojąc 5 serii

to powinno to wygladać tak :
pon.- 1
wt.- 2
śr.- 3
czw.- 2
piąt.- 1
sob.- 2
niedz.- 2


pon.- 3
wt.- 2
śr.- 1
czw.- 2
piąt.- 3
sob.- 2
niedz.- 2

hehe , mam nadzieje że nie zamotałem za bardzo
ale wydaje mi sie że tak baje lepiej

jakby co to pytaj

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
odwalasz tu kawal dobrej roboty ;)))

theRED ;) moze zmniejszyc w cwiczeniach oprocz klatki o 1-2 serie moze to odciazy troche klatke ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
TO JUŻ JAK SERIAL BRAZYLIJSKI!

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Wedle mojego skromnego zdania triceps w tym treningu jest zbedny, bo i tak dostaje w dupe cwiczac klate a po drugie jak Red napisal wczesniej zeby zmieniac lekko rozstawy rak na sztandze.

Bo z tricem to moze byc za duzo i mozna szybko odpasc po tym treningu bo trojglowy moze nie wytrzymac.

Ale moge sie mylic. Sam wiem ze na tricu w tym treningu mam dosc spore zakwasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
hmm wlasnie tez sie nad tym zastanawialem dostaje w dupe fakt pierwszy cykl 3 treningi [ 15 dni ] pojade bez trica a nastepne z tricem zobacze co na mnie dziala lepiej ;)) trzeba poznawac samego siebie ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
szkoda ze nie ma czata sfd.pl )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sie dzieje Z Jarkiem Dymkiem ?

Następny temat

Rzygac sie chce...

WHEY premium