SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na siłe dla was

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 214084

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
mysle ze to dobry pomysl ale moze zeby teraz przystapic do cyklu wpelni zregenerowany lepiej bedzie zaczac w pon? wogole to wlasnie wrocilem z kolejnego treningu (mam tylko modem i nie moge wchodzic na neta kiedy mi sie chce dlatego znowu nie zdazylem przeczytac Twojej rady) i zrobilem caly chociaz ostatnie serie wszystkie z lekkim mostkiem, takim slabym ale byl. I ten tening troche mi weszedl wiec zaczne od poniedzialku ten przedostatni trening ktory wpelni nie ukonczylem, czy tak moze byc?czy zaczac tak jak mowiles za 2 dni? bo ja mysle ze za dwa dni jescze nie bede dostatecznie zregenerownay.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
zrób wiec tak , zacznij od poniedziałku , zacznij od treningu który ci sie nie powiódł , i rób trening co 2 dni , czyli w poniedziałek - potem czwartek itd. - wiesz o co chodzi
mała rada , staraj się nie włączać mostkowania do treningu , zdejmuje to napięcie z wielu mięsni i wywiera zbyt duży nacisk na inne - ono jest dobre ale tylko na rekordy i takie tam - jeśli nie zdołasz zrobić w pełni bez mostkowania to lepiej powtórz trening następnym razem zamiast mostkować

wiec tak , poczekaj do poniedziałku , w poniedziałek zacznij od treningu nieudanego , przerwy między treningami 2 dni -- jeśli te 2 dni by nie starczało to przedłuż do 3 , nie ważne jest żeby na chama trzymac się jakiegoś programu tylko że wypoczywać wystarczająco do potrzeb , tak naprawdę rób takie przerwy jakie ci będą potrzebne

powodzenia

jakby co to daj znać

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
dokladnie, zreszta nie spieszy mi sie az tak. Sori ze tak marudze i zmieniam ale chce cwiczyc teraz ten tening klaty+areobiczna 6 weidera, co bys radzil w takim ustawieniu?

a no i chapaj soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
dzieki za soga , i dobrze że marudzisz to ma być trenig dla ciebie i pod twoje oczekiwania i potrzey a nie pod moje widzi mi sie

co do tego treningu i 6 weidera to powiem ci że ja za bardzo za takimi rzeczami jak ta 6 to nie za bardzo jestem , poprostu tego nie trawie - ale tak jak powiedziałem to ma byc dla ciebie a nie dla mnie , nie czytałem o tej szóstce i nie wiem ile to w tygodniu ma być ale wiem jedno że jesli masz zamiar robić klatke , tą szóstke i jeszcze jakoś tam pracowac to zdecydowanie przerwy pomiędzy treningiem klatki będą musiały się przeciągnąć conajmniej do 3 dni , a tak optymalnie było by 4-5 dni , takie wymyślne programiki jak ta 6 bardzo obciążają organizm a ten w efekcie potrzebuje wiecej czasu na regeneracje

nie wiem ile to zajmie poprostu bedziesz musiał obserwować siebie , inaczej nie będzie

wiecej nie potrafię na ten temat powiedzieć , chyba że podasz jakieś szczegóły swoich planów działania - to pomyslimy

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6602
Podoba mi sie ten trening, a tak sie sklada ze sila klatki to moj najslabszy punkt.
Na pewno bede mial jakies pytania (pozniej, bo teraz mam wakacje ), to nie omieszkam zapytac

no signal.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
a pytaj , po to założyłem tego posta , żeby sie podzielić i jakby co to żeby odpowiedzieć na pytania co do treningu w szczególności tego

czekam

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Witam ponownie

Zrobilem ten trening powtorzony tylko tak niefortunnie ze:
zrobilem 8 serii elegancko, w 9 przy 4powt zlapal mnie skurcz nogi a w 10 serii przy 2 powt znowu tylko ze drugiej nogi wiec zrobilem 11 serie z 4 powtD.

Reasumujac to widze ze na treningu np ostatrnio mi sie rece trzesly wiec mysle ze powinienem zrobic regeneracje tym bardziej ze moj MAKROcykl trwa juz prawie rokD

Jezelimoglbys RED to podrzuc jakis plan regeneracyjny i napisz czy warto na ten cykl zapisywac sie do silowni bo juz coraz powiarzniej o tym mysle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
Witam!
Interesuje mnie o ile i w jakim czasie poprawiły się Wam rekordy po zastosowaniu tego treningu.
Albo jeśli ktoś z Was ma bardzo duże przyrosty siły i niekoniecznie ćwiczy dokładnie tak jak napisano powyżej to prosiłbym o podanie swoich rozkładów treningu.

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
mauro16 , wiesz , nie wydaje mi się żeby chodziło tu o to że nie robiłeś regeneracji , ten trening wcale nie jest taki ciężki obciążenie nie wychodza poza 80 % maksymalnego , ja nigdy w życiu nie robiłem żadnej regeneracji czy coś takiego , dla mnie to strata czasu , ten progres który poczyniłem dzięki temu treningowi wcale nie wymagał odemnie żadnej regeracji , zeszłem z treningu 5x5 - który do lekkich nie należy - i odrazu ten robiłem -- to chyba nie o to chodzi

wydaje mi się że chodzi tu o te twoje dodatkowe wysiłki/prace fizyczne oprócz tego treningu , nic o nich na początku nie wspomniałeś i dlatego od samego poczatku nie brałem ich pod uwagę , jakys wspomniał o nich na poczatku to bys nie wyciskał 3 razy w tygodniu tylko co jakieś 3 albo nawet i 4 dni , siadło to poprostu na regeneracje i teraz to się skumulowało no i wałek , ja bym to zrobił tak , zrób sobie przerwę kilka dni , 4-5 powinno starczyć i jeśli chcesz dalej robić ten trening to cośnij się o jakieś 2-3 stopnie i od nich zaczynaj z przerwą conajmniej jakieś 3 dni , pamiętaj że wszystko co robisz - chodzi oczywiście o znaczniejszy wysiłek fizyczny - wpływa na to w jakim tempie regeruje się twój organizm , musisz brać pod uwagę każdy rodzaj wysiłku i na ich podstawie wykonywać plan treningu

takie moje zdanie , daj znać co masz zamiar zrobić - jakiby co to zweryfikujemy

gieniuxxl - ja już popisałem o efektach więc powtarzał się nie będę , nie wydaje mi sie żeby ktokolwiek coś napisał bo niedawno to umieściłem , chociaż może , kto wie

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
bo ja ostatnio gadalem z moim kolesiem co cisnie 150 i mowil ze jak za dlugi okres czasu jade na sile to po takim okresie dobrze jest zrobic przerwe/regeneracje, potem silka troche spada ale wracajac do cwiczen zwraca sie z nawiazka. Ja cwiczylem jakies 4-5miechow kulturystycznie a potem od razu 3 miechy silowo. To troche duzo jak na fakt ze nie bylo przerw, ale moze tez zastanawiam sie czy czy nie cofnac sie o jakies 3 treningi wstecz i jeszcze raz na spokojnie.

Wiec co radzisz? moze sprawdze swoj max zeby obliczyc od czego zaczac?

do kogostam: mi sie poprawilo w 4 tyg o niecale 10kg w serii. Na max nie sprawdzalem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sie dzieje Z Jarkiem Dymkiem ?

Następny temat

Rzygac sie chce...

WHEY premium