SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na siłe dla was

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 213802

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
no i znalazłem, i dodałem ankietę, mam nadzieję że się podoba żartuje

no i teraz prośba do tych co już skończyli albo mają zamiar zacząć - głosujcie jakie zmiany po tym treningu macie albo mieć będziecie

z góry dziękuje za udział w ankiecie

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
Tia,,,,tera to spoko wyglada,,,kazdy kto skonczy trening niech sie wpisuje !!!! Tylko wtedy bedziemy mogli ocenic jego efektywnosc,,,,pozdro

ReD ... wiec zrobie cos takiego ze bede cwiczyl w 2 razy w tygodniu ( bo bedą to juz max ciezary, wrecz regenara troszeczke dluzej)
tak ze np:

WTOREK: 2x78,5
PIATEK: 1x81,5

WTOREK 2x81,5
PIATEK 1x84,5

WTOREK 2x84,5
PIATEK 1x87,5

itd,,,zastosuje to dopiero wtedy gdy naprawde nie bede mógl wykonac 3 powtórzen....

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
oki więc jeśli tylko te dni wchodzą w grę to niech będzie we wtorek 10 po 1 powt. a w piątek 10 serii po 2 powt.
pamiętaj o dłuższym odpoczynku przed najcięższym , w tym wypadku będzie to dzień z jedynkami

reszta oki powodzenia

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
To znaczy dni jakie mam do dyspozycji to :
WTOREK
PIATEK
SOBOTA
NIEDZIELA.....czy to cos zmieni ???? Jak tak to prosze o rade

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
Znaczy jesszcze jedno,,,we srody i czwartki mam basen..i w te dni dosc duzo musze z siebie dac...wrecz bardzo duzp :D

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
tzn. jeśli zależy ci na tym aby urzymać kolejność 2-1 w tygodniu to rób trening we wtorek i sobotę,, a jeśli nie robi ci to żadnej różnicy to możesz robić w kolejności 1-2 w tygodniu i w te dni które podałem wcześniej

narqua

p.s.
aha, to jesli w środę i czwartek basenik to rób trening we wtorek i sobotę, w kolejności 1-2 , tzn. we wtorek 1 a w sobotę 2



Zmieniony przez - theREDevil w dniu 2005-03-26 19:57:20

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
Fajny pomysł z tym systemem 2-1, ja jeszcze sam jestem na 5-4-3, ale dzisiaj mialem problemy z robieniem 5 powt. Mam pytanie do RED'a, po jakim czasie TY zszedles na 3-2-1 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
jak dobrze pamiętam to był jakiś 7 czy 8 tydzień, jak przeskoczyłem na 3-2-1, trwał on tak krótko bo popełniłem błąd i zachciało mi się szaleństw i sprawdzianów , no i mnie kumple rozmieszyli , sztanga na klatkę i kontuzja barku, i tak się to skończyło, dlatego własnie cały czas powtarzam że dopóki nie skończycie to nie szalejcie tak jak ja
a powiem szczerze że gdyby nie ten błąd to bym poszedł jeszcze ze 3-4 tygodnie spokojnie, nawet więcej by było niż się udało zrobić

ale cóż, człowiek się na błędach uczy

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 354 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20629
Cos mi sie pieprzy,nie widze zadnych wypowiedzi,pisze ze są ale ich niewidac...bleeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
Wlasnie tak sobie rozloze ten ostatni tydzien czy dwa, dluzej to lepiej nie stosowac tego 2/1 bo to zbyt duze obciazenia jednak... Ale na zakonczenie, wycisniecie z tego treningu maxa bedzie to dobre,,,tylko trzeba pamietac aby cwiczyc wtedy nie 3, ale 2 razy w tygodniu ( duzo wieksze ciezary = troszke wiecej czasu na regenerke ) Pozdro4all
Ps. Mozna powiedziec REd za caly trening przedstawia sie tak ( rozkład dni, cięzarów, oraz ich skoków jest przykładowy) :

1)BUDUJEMY WYTRZYMALOSC - SYSTEM 5/4/3 = 3dni w tygodniu ( Wykonywany az to wyczerpania, tzn, niemoznosci wykonania 5 powtórzen załóżmy w dwóch kolejnych dniach treningu):
NIEDZIELA 10x5 60kg
WTOREK 10x4 63kg
PIATEK 10x3 67kg

NIEDZIELA 10x5 63kg
WTOREK 10x4 67kg
PIATEK 10x3 69kg
I tak dalej az do niemoznosci wykonania 5 powtórzen na 2 treningach

2)BUDUJEMY SILE, ROZWIJAMY WYTRZYMALOSC - SYSTEM 3/2/1 = 3dni w tygodniu ( Wykonywany rowniez jak najdluzej, tzn, niemoznosci wykonania 3 powtórzen załóżmy w dwóch kolejnych dniach treningu)
Wlasnie tak sobie rozloze ten ostatni tydzien czy dwa, dluzej to lepiej nie stosowac tego 2/1 bo to zbyt duze obciazenia jednak... Ale na zakonczenie, wycisniecie z tego treningu maxa bedzie to dobre,,,tylko trzeba pamietac aby cwiczyc wtedy nie 3, ale 2 razy w tygodniu ( duzo wieksze ciezary = troszke wiecej czasu na regenerke ) Pozdro4all
Ps. Mozna powiedziec REd za caly trening przedstawia sie tak ( rozkład dni, cięzarów, oraz ich skoków jest przykładowy) :

1)BUDUJEMY WYTRZYMALOSC - SYSTEM 5/4/3 = 3dni w tygodniu ( Wykonywany az to wyczerpania, tzn, niemoznosci wykonania 5 powtórzen załóżmy w dwóch kolejnych dniach treningu):
NIEDZIELA 10x5 60kg
WTOREK 10x4 63kg
PIATEK 10x3 67kg

NIEDZIELA 10x5 63kg
WTOREK 10x4 67kg
PIATEK 10x3 69kg
I tak dalej az do niemoznosci wykonania 5 powtórzen na 2 treningach

2)BUDUJEMY SILE, ROZWIJAMY WYTRZYMALOSC - SYSTEM 3/2/1 = 3dni w tygodniu ( Wykonywany rowniez jak najdluzej, tzn, niemoznosci wykonania 3 powtórzen załóżmy w dwóch kolejnych dniach treningu)
NIEDZIELA 10x3 69kg
WTOREK 10x2 73kg
PIATEK 10x1 76kg

NIEDZIELA 10x3 73kg
WTOREK 10x2 76kg
PIATEK 10x1 79kg
I tak dalej az do niemoznosci wykonania 3 powtórzen na 2 treningach

3)SKUPIAMY SIE NA SILE - SYSTEM 2/1 = 2 dni w tygodniu ( Wykonywany az do zupelnej niemoznosci wykonania 1 wycisniecia danego dnia, dzien ten mozna uznac jako sprawdzenie swego maxa ) UWAGA! W TEJ "CZESCI" NALEZY BEZWZGLEDNIE PAMIETAC O BARDZO DOBREJ ROZGRZEWCE !!!

SOBOTA 10x2 79kg
WTOREK 10x1 82kg

SOBOTA 10x2 82kg
WTOREK 10x1 85kg
I tak dalej az do niemoznosci wykonania 1 powtórzenia

ROZPISKA TA JEST OGÓLNYM ZARYSEM TRENINGU POLECANEGO PRZEZ REDA, NAPISALEM JĄ W CELU UOGÓLNIENIA TEGO, O CZYM BYLA MOWA PARE STRONIC WCZESNIEJ...mysle ze komus sie to przyda

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sie dzieje Z Jarkiem Dymkiem ?

Następny temat

Rzygac sie chce...

WHEY premium