SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na siłe dla was

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 213844

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33
miskarb , jak zwykle rzeczowa odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
"acha czyli mailes 42 w lapie i cisnales tylko 70kg!!!???"

niestety tak, tyle dały mi porady michała i innych z działu trening, tyle dał mi trening kulturystyczny

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
Dobra,,widze ze rozgorzala na nowo gadka co do osoby ReDa...powiem wam prosto z mostu,,,,kijj wam w oko, Mi osobiscie ten trening sie podoba, juz skoczylo mi na nim 10 kg, moze to dla innych smieszna wartosc, ale mnie zadowala,,,i od********** sie od chlopaka, bo nawet jesli nie jest specem w dziedzine treningu, to przynajmniej prubuje sensownie poradzic, zawsze odpowiada na zadane pytania, nawet blache pytania traktuje powaznie........

Moja rada,, jesli komus przeszkadza to co pisze ReD, jego opinie, porady, to nikt nikogo nie zmusza do czytania tego, Droga wolna.......

Ps.WyLuZuJcIe WsZyScY !!!!!

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
I jeszcze jedno, hoooojjj was obchodzi ile on ma w lapie !!! TO jego osobista sprawa, moze sobie mówic chlopak ze ma i 50 cm, i co z tego ???? TO jego sprawa !!! Osoby, ktore wypróbowaly trening zapodany przez ReDa, są w wiekszosci zadowolone, a przecierz o to wlaśnie chodzi !!! Chlopak sie przynajmniej stara, nie zlewa innych, tak samo nie obraza sie gdy ktos zaproponuje mu inne rozwiazanie, tylko prubuje znalezc kompromis

...mam w d du*** wszystkie wasze sprzeczki, jaki to ma sens ???? Te osoby ktore jeżdzą po nim, niech lepiej napiszą cos sensownego, bo zjechac kogos to nie sztuka,

Ps,WyLuZuJcIE wSzyScY......LePIej iDzCie WyrZyc Sie Na SzTanDzE !!!!!!

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
rikardo - pisze to co mysle chociaz czasami to jest bezsensu , wlasnie o to chodzi ze RED odpisuje na nawet bezsensowne pytania po parenascie razy i sie nie wkurza, jakby ktos tak zrobil w innym temacie to by zaraz sie na niego wszyscy rzucili zeby czytal 100 stron od nowa i tak znadjzie odpowiedzi albo wpisal w wyszukiwarce to co chce..

papeken - już 10kg?! Sprawdzałeś maksa łeeee łeeeee nie wytrzymałeś Mnie też już tak korci spróbować 85kg ale musze wytrzymać jeszcze jakiś czasss...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
Eeee z tymi 10 kg to inna sprawa, poprostu w piatek robilem 10 serii po 1 powtórzeniu ciezarem 79 kg... s stąd wyszlo mi ze moj max już poprawil sie o 9 kg ( 10 kg lepiej brzmi )

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
Hahah
Dzis robilem 10 serii po 2 powtórzenia ciezarem 79 kg
Pomimo rozgrzewki jaka zawsze sobie robie,,,to dopiero od 4 serii
cwiczylo sie,,,,lżej Nie moge doczekac sie piątku, kiedy to do wycisku bede mial 81,5 kg (10x1) !!! Chyba koncze sie powoli na trojkach, niedlugo chyba przejde na 2/1,,,,ale ten tydzien jeszcze na bank dojade 3/2/1....choc kto wie, moze przyjdziee jeszcze pooower

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15779
Ja jeszcze dodam, że kiedy robiłem 5 powtórzeń to na każdym treningu (nawet na pierwszym) udało mi się wykonać około 4-5 serii a potem już po 4-2 powtorzenia, kiedy robiłem 4 powtórzenia zazwyczaj dochodziłem do 6-7 serii i następne juz po 3-1 powtórzeń, a przy 3 powtórzeniach zawsze dochodziłem do końca (no, pare razy kończyłem na 9 serii). I zawsze co półtora tygodnia szła mi siła o 2,5 kg. I dlatego może nie warto tak się zrażać, jeżeli komuś nie uda się wykonać wszystkich założonych serii.
Jeszcze się troche pochwale- dzisiaj robiłem serie na klate 100kg 1 powtórzenie wszystkie 10 serii po minute przerwy i czułem że mógłbym zrobić tym ciężarem 3 powtórzenia, a przysiad robiłem juz z 150kg i też szło pięknie (czuję, że mógłbym wziąć 165 na raz). JAK DLA MNIE TO JEST ZA*****Y TRENING!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
No ja jak narazie dalem rady wykonac wszystkie zalozone powtórzenia i serie,, ani o jednego powtórzenia zamalo Jest dobrze...bedie lepiej

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 354 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20629
Beryl,Papeken gratulacje wyników i oby tak dalej..:):):)...Ja zaczynam od poniedziałku..:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sie dzieje Z Jarkiem Dymkiem ?

Następny temat

Rzygac sie chce...

WHEY premium