SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na siłe dla was

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 214458

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
Qrwa ludzie wyluzuuujcue,,,,,,,przez 2 strony nic nowego, tylko same spory

Nawet nie chce mi sie nic pisac, bo ostatnio zabardzo wszyscy po sobie jedziecie, lapiecie sie za kazde slowo, jak qrwa dzieci..

..kazdy ma swoje zdanie i niech sie go zawsze trzyma, ale rowniez nie do upadlego, ilez mozna

..tak jak ktos mowil, szkoda ze przez neta nie mozna poslac bomby na pysk...

Dajcie sobie spokój z tymi zasranym rodnikami czy jak to sie nazywa, jak komus podoba sie silowka to niech idzie na sile,,,,jak komusc masa,,,to niech jedzie na mase...ja osobiscie nie obalam ani jednego ani drugiego,,gdyz te dwie rzeczy sie uzupelniają...

...bo jak mozna byloby wyciskac duzo itd.. gdyby nie mialo sie wogole masy miesniowej,,,bez tego ani rusz w silowce...zawsze musimy posiadac podstawe w postaci miesni, zeby potem z nich dopiero wyciskac co sie da

.. i tak jak gadacie na kazdego dziala co innego...u mnie osobiscie masówka nie dziala zbytnio ( moze i by zadzialala,, ale nie mam tyle czasu, odpowienidch warunków, oraz kombinacj z dietami itd.....wiem ze aby cos osiagnac trzeba to wszytko miec ulozone, ale ja cwicze dla wlasnej satysfakcji,,,wystarczają mi obecne postepy ) na iinych z kolej masówka zadziala zajeffiscie ( wiekszosc moich rowiesników )

...ja ostatecznie wybralem ze pojde przez jakis czas na sile...no bo robiac masówke, wiele mi nie skoczylo np, w obwodzie klatki, zas robiac trenign zapodany przez ReDa skoczylo pare cm...a przy okazji sila i to duoz z 72 kg na 90kg,...dla niektorych to sa smieszne ciezary,,,ale ja waząc 72 kg i dzwigajac 90 kg ( w pszylosci bedzie lepiej ) i przy okazji wygladając nie najgorzej , jestem z siebie zadowolony...

... jak wiec widzicie,kazdy z nas jest inny, i od kazdego z nas zalezy jaką droge wybierzemy,, a spory takie jaki tu powstal w niczym nikomu nie pomogą ...

.... no to narqa WaM....

... Loooooooozzzz

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 354 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20629
Siema..mam do was pytanie..po ilu tygodniach tego traningu przeszliście na sustem 3,2,1...?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
miałem diete, przez dwa miesiące chyba przytyłem 1kg

Grzybs - ja przeszedłem wczoraj Nie mogłem zrobić 10 serii po 5 tylko zrobiłem 7 serii a w 7 3powt. Wczoraj robiłem 79kg 10x2 i w czwartek robie tak samo, a w sobote maksa proboje u kumpla bo mi sie u niego jakos lepiej bierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679774
Miałem awarię komputera i nie było mnie przez parę dni. Teraz jednak doszedłem do wniosku, że dyskusja z tobą theREDevil mija sie z celem, poniewaz ty zamiast odpowiadać konkretnymi argumentami po prostu jedziesz po wszystkich mających inne zdanie.

Jedno tylko mnie ciekawi:
Dlaczego tak boisz się wypełnić profil???? Może obawiasz się, że wreszcie ludzie wchodzący na ten topic zobaczą że jesteś przeciętniakiem, który nie osiągnął nic ani w kulturystyce ani w sportach siłowych i tylko pozujesz na znawcę.

Skoro jesteś taki mocny w tym jak piszesz to może pokaż też że masz jaja i wypełnij profil. Może wtedy wreszcie ludzie zobaczą że te niebosiężne wyniki jaie osiągnąłeś swoim treniniem są niczym nadzwyczajnym. Bo na razie to wychodzi, że trenując według twoich zasad można zostać mistrzem świata zarówno w kulturystyce jak i w trójboju siłowym - co uzależnione jest jerdynie od stosowanej diety.

Poczytaj na spokojnie to co nawypisywałeś w tym topicu. Moim zaniem to jedna wielka kupa nie sprawdzonych prez ciebie frazesów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
A ja tylko czekam na odpowiedz, póki co jej nie ma.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336274
Panowie wypełnianie profilu w tym momencie,jest już bez sensu.
Bo jeśli Red będzie chciał dobrze wypaść w waszych oczach(na czym myślę po jego wypowiedziach ,wcale mu nie zależy)to powpisuje różne rzeczy niezgodne z prawdą.
Zatem jak dotychczas nie wypełnił profilu to napewno nie zrobi tego nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
nightingal i W Z O R EK - normalnie mnie zdemaskowaliście, muszę się wam przyznać do czegoś, jest tak jak mówicie ......................... nie no nie mogę, wpiszcie co chcecie bo już nie mam sił zlewać z was, zgodzę się ze wszystkim co powiecie [p.s. odsyłam do Demokryta]

Mawashi - ze względu na to co powiedziałem ostatnio, nie zgadzam się z tobą

CU

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
heh klotnia o to ze red nie ma profila????
dobre hehehehhe


ps pamietam jak kiedys (gdy mnie cos doradzales ) to profil miales wypelniony;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8910
smiechy chihy jak z kobita jak sie uprze, red wypelnij ten profil i po krzyku, filozofia jedno a praktyka ddrugie...

bo selecta aiii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336274
RED
Ja mam w dupie ,twoje filizoficzne wywody.
Masz jeszcze mleko pod nosem,klepiesz wkółko jak katarynka.Choćbyś niewiem jak dużo razy próbował mnie obrażać tym że jestem stary itp.to i tak spłynie to po mnie.
Dla mnie jesteś zwykłym wątlakiem,który przez internet próbuje się dowartościować stosując swoje wywody i kolaboraty.
Taki wirtualny pseudo-trener,na dodatek nie szanujący poglądów innych ludzi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sie dzieje Z Jarkiem Dymkiem ?

Następny temat

Rzygac sie chce...

WHEY premium