SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na siłe dla was

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 213803

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2980
czesc chłopaki,ktory z was wie jak policzyc ile moge wycisnac na maksa dodam ze cwicze typowo na mase i narazie robie 14 powtorzen z ciezarem 70 kg,bowiem u mnie na mase taktyka wiekszej ilosci powtorzen lepiej sie sprawdza choc niektorzy mogą mi zarzucic ze tyle powtorzen to na rzezbe sobie moge hehe i i wlasnie jak policzyc na podstawie tego ile moge wycisnac na max C.M Wiem ze wynik bedzie tez teoretyczny bo moje sciegna nie są przyzwyczajone do duzych skokow na ciezarach np z 70 na 90,100kg

kobieta jest słaba ,gdy kocha ,a najsilniejsza ,gdy jest kochana :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
kamel odpisz na gg to ci fajny programik zarzuce

sądze ze 95-105 :P

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
siemka a wysleś i mi tylko nie wiem jakie Twoje gg
mozesz tez na mail lub rapidshare
z gory dzieki
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4089
Red niestety ******lnal w kalendarz, bo zrobil sobie trening rosyjskich bimbrowcow!

Morza szum, ptaków śpiew i zwyrole pośród drzew!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217
ja chce ten trening rosyjskich bimbrowcow. A na serio co sie z redem dzieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2340
Chciałbym sie podzielić moimi efektami po tym treningu.
Niestety robiłem go wtedy gdy miałem jeszcze sezon ligii podwórkowej(piłka nożna), schudłem ok.5 kg i ten trening nic siły mi nie przyniósł,ale przynajmniej utrzymałem to co miałem,ale spróbuje go jeszcze. Po takim spadku-najbardziej widoczny na bickach chciałem im troche siły dodać bo już był lipiec a w lecie masa mi nie idzie. Zmodyfikowałem troche ten trening na bicki
-ćwiczyłem 3 razy w tygodniu, wszystko na siłe,2 razy klate z bicem, raz reszte
-na bica 8 seri po 5 powtórzeń(ciężar dobrałem sobie na oko żeby zrobić tyle powtórzeń ile zamierzałem), przerwy 45s, ćwiczenie- uginanie przedramion ze sztangą stojąc
-na nst. treningu dodawałem 1kg i robiłem 8x4, poźniej znowu dodawałem 1kg i 8x3(jest to poprostu zmodyfikowany pod kątem bica plan,zakres powtórzeń 5,4,3 i dodawanie ciężaru 1kg
-jednak nigdy nie robiłem tylko tyle powtórzeń ile zakładałem- z reguły robiłem więcej, już wyjaśniam:
gdy po 4 seriach czułem że idzie mi łatwo to skracałem 3 ostatnie odpoczynki do 30s i dodawałem po 1 albo 2 powtórzenia i zawsze starałem sie wykonać jeszcze dodatkowe, wymuszone powtórzenia w ostatnich seriach. Oczywiście pierwsze serie jak i "normalne" powtórzenia w ostatnich seriach były bardzo dobrze technicznie wykonywane- w miare szybkie unioszenie i bardzo wolne opuszczanie.
W sumie dodałem 5 kg, czyli na pewno siła mi podstkoczyła, ale, z czego jestem bardzo zadowolony- bicki powróciły do swojej wielkości z przed spadków(a może są troche większe )mimo iż latem nie moge nabrać masy.
Napisałem o tym dla tych którzy próbują różnych modyfikacji tego planu na inne partie- u mnie to zadziałało, ale dopiero po miesiącu zauważyłem jakieś zmiany w mięśniu, potrzebna jest cierpliwość i prawidłowa technika, poza powtórzeniami wymuszonymi, trzeba też wtedy pamiętać o korzyści z negatywnych powtórzeń!
POZDRAWIAM

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4089
DO BRuce,a i innych , ten trening nie jest dla Was!!!!!! Jest on dla bardziej zaawansowanych! Co z tego że zrobicie sobie na nim nawet 30kg siły skoro bodziec jest na tyle silny że uniemożliwi Wam normalny rozwój? Tzn stosowanie specjalistycznych treningów wydaje mi się zasadne dopiero gdy wyczerpiecie możliwości normalnych prostych piramid(moim zdaniem każdy jest w stanie dojść do 130-140 kilo w ten sposób). A Wy się bawicie w jakieś hardcory, bo jakiś koleś co ma nie pokolei we łbie tak napisał. Życzę powodzenia, ale nie tędy droga.

Morza szum, ptaków śpiew i zwyrole pośród drzew!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
dupa jasia

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4089
Dupa Jasia to może być jak coś Wam ***nie w łokciu, barku, albo nadgarstku... Kontuzje bardzo często zdarzają się w początkowym okresie treningu, właśnie dlatego że chce się za szybko nadrabiać różnice do wyćwiczonych kolegów. Taki tani szpan, bez przemyślenia sprawy... Jeżeli już chcecie naprawdę dobrych treningów na siłę, uważam że te od Pawła Pracownika czy Jana Wegiery są naprawdę godne polecenia, tylko że jest problem z odpowiednim stażem, który trzeba mieć, bo nie są to lajtowe treningi.
Co do Reda, on sobie zrobił jakąś własną logikę ćwiczeń siłowych, tyle że podstawy tej logiki są lekko do dupy... i dlatego nie wynika z tego nic logicznego. Już sam fakt że poleca Wam na siłę trening który nie jest na siłę(tylko na wytrzymałość siłową) świadczy o tym że coś tam nie styka. No ale to już musi zbadać psycholog! Ja życzę powodzenia każdemu, ale nie lubię jak ktoś sprowadza na manowce innych, szczególnie że młodzież jest najbardziej skora do szpanu i na takie rzeczy łatwo się nabiera.

Morza szum, ptaków śpiew i zwyrole pośród drzew!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217
Maliniar: to moze daj linki do jakichs dobrych treningow na sile, bo kulturystyczne są do dupy i nie dają żednych efektow(prawie żadnych) a te piramidy to se mozna wsadzic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sie dzieje Z Jarkiem Dymkiem ?

Następny temat

Rzygac sie chce...

WHEY premium