SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na siłe dla was

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 213900

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
A ja dzisiaj mialem 10x3 71kg i poszlo gladko konczac trzeci cykl, ale np. serie 10x4 i 10x5 to jest koszmar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1241
Walczyłem przez kilka tygodni z tym programem. doszedłem do bodajże 10 serii po 3 powtórzenia 95 kg i przestałem. te 10 serii w niecałe 20 minut strasznie obciążało mi łokcie. prawy trochę mnie jeszcze boli do tej pory, chociaż od kiedy zmieniłem trening minęło już około 1,5 miesiąca. wróciłem do zwykłej siłówki progres - regres . na mnie chyba lepiej działa właśnie taki trening. jeżeli chodzi o siłę, to niewiele się poprawiłem, ale może za krótko ciągnąłem ten trening. chociaż odnoszę wrażenie, że na zwykłym treningu na siłę szybciej osiągam postępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 322
papeken nie czytalem wczesniejszych 55 stron powiedz robiles 3 razy w tygodniu, raz na 5 dni czy moze raz na tydzien, ja mam mozliwosc robienia klaty raz na tydzien bo nie poswiece innych partii dla maksymalnego wyciskania i chce wiedziec czy sila mi pojdzie po cwiczeniu raz na tydzien a jest o co walczyc bo sie zalozylem o polowke absolwenta z kumplem kto wiecej wycisnie do wakacji hehe a poki co nic nie pije

sercem kulturystyki jest umysł

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
Klate robie 3 razy na tydzien, Do tego na kazdym treningu lącznie 200 sklonów (brzuch) . NIe cwicze innych parti. poniewaz na samym poczatku treningu przekonalem sie ze robienie innych parti razem z klatą która jest robiona 3 razy w tygodniu nie ma sensu, poprostu czulem zbyt duze zmecczenie, ogrganizm nie byl w stanie za nic sie zregenerowac w te 2 dni,,,inna sprawa jezeli robisz klate 2 razy w tyg ( moj drugi cykl bedzie wlasnie tak wygladał ) to wtedy mozesz bez problemu wlaczyc sobie inne partie, ja preferuje takie rozwiazanie ze inne partie cwicze razem z klatą, tzn jezeli trening mam we wtorek i piatek, to np bica robie tez np, we wtorek, a nie w niedziele ( nie ma dodatkowego dnia w tygodniu w którym musialbybym dotknąc rękami sztangi ... Jezeli chcialbys robic ten trening raz w tygodniu, tzn klata raz w tygodniu, to sila pewnie tez pojdzie, ale ukonczenie tego trenigu zajmie ci wtedy wieki, tzn ja wykonuje teraz 3 treningi w tygodniu, i caly trening bedzie wtedy trwal ok. 10 tygodni, a w przypadku gdybys chcial robic klate raz na tydzien, to zajelo by ci to 30 tygodni
A to juz duuuuuuzoooo.....pytaj jakby co,,,,nara

Zmieniony przez - papeken w dniu 2005-03-31 18:23:15

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
_KRiS_ - tak z ciekawości, mógłbyś dokładnie napisać jak robiłeś ? w profilu masz wpisane prawnik - ile masz latek ? jaki masz staż ?
może poprostu źle dopasowałeś go do siebie
nie chcę oczywiście na siłę bronić tego treningu - tylko tak spekuluje
pamiętaj że każdy jest inny i że nie na każdego zadziała coś co działa na pewną grupę innych


narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
Za niecale 2 godzinki podchodze do 10x1 81,5 kg !!!! Czekam tylko na ojca, az wroci z roboty, zeby mogl mnie asekurowac w razie czego,,, Nie moge sie doczekac !!!! Od razu pp treningu napisze jak mi poszlo....nara

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38
Bede musial wybrubowac ten trening !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3568
dzieki ci za ten trening!! w 4 tygodnie przybylo mi na sztandze 15 kg! moze to dlatego ze jestem poczatkujacy (2 miesiace chodze) ale i tak super trening ;] teraz juz nie taki wstyd jak wyciskam 70 a nie 55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
No i poszlo
81,5 kg !!! Wykonalem wszystkie 10 serii,,,,zastanawiam sie tylko czy za tydzien dam rady zrobic tym ciezarem 10 serii po 2 powtorzenia ....nara wszystkim.....:)

>.>.>.>.>.>.> AlwAyS HaRdCoRe <.<.<.<.<.<.<.<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
gms960 - polecam

789piotrek, papeken - gratuluje

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sie dzieje Z Jarkiem Dymkiem ?

Następny temat

Rzygac sie chce...

WHEY premium