SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na siłe dla was

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 213147

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22
lisu1010 - nie, masz rozumieć że to co ci rozpisałem to masz robić, tylko te ćwiczenia tylko w takich seriach, nic więcej

tak , powtórzenia i seria mają pozostać tak jak to napisałem, na masę wspaniale działają serie nawet po 1 powtórzeniu, dałem ci 5 powtórzeń w serii bo brak ci jeszcze wytrzymałości i skupienia na pracy mięśni aby z jedno powtórzeniowych serii wyciągnąć to co trzeba

duży ciężar i wszystko tak jak ci napisałem, nic więcej

CU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 134
Oki dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22
powodzenia i daj znać jak poszło

CU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 134
Mam jeszcze jedna sprawe do Ciebie Red.Otoz zapomnialem powiedziec czym jest spowodowana moja slaba kondycja klatki : rok temu kiedy zaczynalem cwiczyc klatke mialem dosc dobre efekty i nabawilem sie w pazdzierniku kontuzji(lecz nie bylem u kekarza wiec nie wiem jakiej),po czym zrezygnowalem z treningu klatki na sztandze(gdyz nie wyrabiala mi prawa reka)i zaczalem cwiczyc ja na maszynach.W kwietniu spowrotem wrocilem do sztangi i efekty sa takie ze do dzis nie moge ruszyc klatki a wrecz jak pisalem wczesniej zaczela mi sie ona "cofac w rozwoju".Sprawa sie ma tka ze spotkalem dzis na silowni w koncu trenera ktory dawno sie tam nie pojawial i przedstawilem mu cala sytuacje z ta kontuzaj i opisalem mu zaproponowany przez Ciebie trening.Doradzil mi bym teraz przez ok 6 tyg robil klatke 2x w tyg 3-4 serie lecz malymi ciezarami tak zeby wychodzilo 15-20 powtorzen w serii w celu przygotowania miesnia i zwiekszenia "jakies tam tezyzny"(tak mowil lecz malo mi to mowi) po czym mam sie na koloejne 6 tyg przerzycic na 10 powtorzen w serii a dopiero po tym zastosowac Twoj trening.I teraz doradz mi jak mozesz czy mam zrobic tak jak on mowil czy od razy zaczynac Twoj trening(bo zaczynanie od 15-20 powtorzen wiaze sie z ciezarami rzedu 40-50kg co dla mnie wiaze sie z zaczynaniem wszystkiego od nowa a to mnie doluje psychicznie).Dodam jeszcze iz stwierdzil tez ze objawy mojej kontuzji wygladaja na zle zrosniete sciegno ktore prawdopodobnie sobie naderwalem w pazdzierniku.Ja byw wolal zaczac od razu to co pisales ale doradz mi czy to co on mowil rzeczywiscie ma jakis sens?
Jak zwykle z gory dziekuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1246
mam pytanie do reda:chciałem wprowadzić nowy dlamnie plan będe trenował 2 razy w tygodniu albo 3 razy w tygodniu .Zobacze jak szybko sie będe regenerował.na każdym takim treningu bede wykonywał całe ciało .Na klate chce zacząć ćw ten planik polecany ze 10 seri 3 powtórzenia itd. ale tez bede cw na tym treningu typowo na mase czy to ma sens łaczenie ćw na sile i mase.chyba dobry co i to nie za dyżo. wydaje mi sie ze nie bo bende wykonywał na różne partie ciała po jednym ćw :
będzie to wygladać tak
wyciskanie sztangi 10 seri po 3 powtorzenia itd
martwy ciag 5 seri po 10powt.
wyciskanie sztangi z przodu 4 serie po 10 i jkieś unoszenie sztangielek do tego
uginanie sztangielek albo sztangi na bicepsy5 seri po 12
tricepsy to będzie uginanie francuskie na skosie
przysiad ze sztangą


taki trening zajmie mi jakieś 1,40

czy bede miał efekty chodzi mi zwlaszcza o tą klate czy będzie mi siła rosnąć .Red to dobry pomysł klate bede zawsze trenował na poczatku treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
Witam czy ktos moze mi powiedziec jak trenowac barki przy tym planie. Bo dzisiaj chcialem zrobic barki a wypadlo mi to akurat dzien po wyciskaniu wrr:/
I kurde myslalem ze sie posram oczywiscie planu nie dokonczylem z braku sily.
Na pewno zmienie dzien wykonywania barkow bo po tym wyciskaniu na nastepny dzien to jest masakra
Barki cwicze tak
Unoszenie hantelek na boki 4x10
Podciaganie sztangi do brody 12/10/8/6
Unoszenie sztangi przed siebie 3x10
Unoszenie hantelki w góre podczas lezenia 3x10

Nie jestem pewny czy dobrze robie barki przy planie nastawionym na max wycisk z klaty. Wiadomo ze barki sa bardzo obciazone przy wyciskaniu ale sie pogubilem i sam nie wiem jak plan dla barkow ulozyc wrrr:/

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2879
1.14 serii na barki to zdecydowanie za duzo, zdedukuj liczbe serii
2.nie widze cwiczenia na tylne aktony
3."Unoszenie hantelki w góre podczas lezenia" mozesz wyjasnic? jezeli to wioslowanie to to cwiczenie na plecy

co do "wcisniescia" tego treningu z treningiem klaty niech Red sie wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
To jest wlasnie cwiczenie na tylne aktony BuCu :p Zobacz sobie w atlasie cwiczen heh na barki kladziesz sie poziomo na ziemi albo ławczece i podnosi hantelka reka w góre :d pozdrawiam no to ile serii na barki przy tym planie bys proponował??

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2879
jezeli cwiczysz z nastawieniem na klate to mysle ze moglbys cwiczyna na bary wyciskanie sztangi na siedzaco z klaty i wzsosy ramion bokiem w opadzie tulowia po 3 serie i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2879
mysle ze to w zupelnosci wystarczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sie dzieje Z Jarkiem Dymkiem ?

Następny temat

Rzygac sie chce...

Wiecej