SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skutecznosc treningu podanego w poscie "cos na sile...."

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1030
tak sie zastanawiam czy zaczac ten typ treningów.Bo od jakiegos poł roku nie moge wycisnąc wiecej niz 90 na ławce piszcie tutaj swoje doswiadczenia z tym treningiem .Jak zmieniały się wam wyniki siłowe,czy zwiekszył sie obwód klatki,ramienia oraz podajcie rady dla tych co dopiero zaczynają ten trening.Ogólnie mowiąc wszystkie spostrzezenia.
ocence także ten typ trenigu w skali od 1-10
pozdro dla wszystkich

zycie to walka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
Sorki ze z opoznieniem bo zapomnilem o tym poscie calkiem

Myslalem o kreatynie wlasnie a nie o saa
Na treningu RED'a "biore" glukozamine i multivitamine i tyle raczej, staram sie duzo bialka to i cyce urosly

A jaka masz opinie na temat treningu bulgarskich ciezarowcow ??
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1030
mi chodzi oto zeby podawac tu tylko wyniki i spostrzezeniaa. w tamtym poscie podają jak rozpisac plan treningowy,jak cwiczyc czyli bardziej od strony technicznej Poprostu chciałbym zeby Tutaj kazdy mogł znalezc jak ten trening działa na innych(ile siła wzrosła,obwod klatki i ramienia)

zycie to walka

...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1030
sorki ze namieszałem.jestem tu nowy i stąd ta niewiedza.

zycie to walka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
miskarb
masz dzieciaku lekturę dla Siebie
https://www.sfd.pl/1/regulamin_forum.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A wiesz ze maila podawac nei wolno mozesz napisac miskarb(malpa)interia.pl ale nie mozesz dawac @

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 845
Jeżeli chcesz ruszyć z miejsca, to jesteś w podobnym położeniu jak ja dwa miesiące temu. Przez 8 miesięcy nie mogłem przebić wyniku 145kg w wyciskaniu. Zastosowałem zwykły trening z ilością powtórzeń(4-4-3-3-2-2-1-1) ośmiotygodniowy, z zastosowaniem ćwiczeń : wyciskanie na barki z przodu(stojąc lub siedząc - ja wolę stojąc), wyciskanie do szyji leżąc na płaskiej oraz pompki na poręćzach z obciążeniem. Rekord poszedł z 145 na 152.5 w ciągu tych dwóch miesięcy. Co zauważyłem(wiem że to żadne odkrycie) siła najlepiej rośnie na jednym powtórzeniu. Ale nie polecam go długo stosować, można się trochę zamulić więc chyba dwa tygodnie to jest max zabawy jeżeli używasz ciężary maksymalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
zamulić co miałeś na myśli?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głogów Zapraszamy

Następny temat

PP 2005. Kto? Gdzie? Kiedy?

WHEY premium